Mitkä on ilmalaivan hyvät puolet?

Vai onko niitä?
7102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voep ajella ilmalaivalla pikku tinassa. Ei häirihe polliiisi.
Ilmavaivojen hyvät puolet on taas pitkään tiedetty, niiden varaan perustuu koko Suomalainen korkeakultyyri.

Äänestä

Suoli tyhjentyy suusi kautta?

Äänestä
  • Ai niinku sulla?
    Meillä muilla putket on kytketty eri tavalla :D

    Äänestä

ilmalaivoissa ei ole kuin hyviä puolia.

Äänestä

Paras puoli on sen yläpuoli, se pitää kaasun. Alapuolesta ei ole niin väliksi

Äänestä

moottorit ovat edk välittäjä tyyppiset laakerittomat männäntapit.ne ovat hyviä!

Äänestä
  • jahaa..mitkä on ilmavaivan hyvät puolet...? no ei ainakaan takapuoli..,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Takapuolet kirjoitti:

Vai onko niitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu