jokeri fanit on rumia

olin eilen katsomassa kun ifk voitti jokerit .ja kiinnitin huomioni siihen että jokeri fanit on todella rumaa porukkaa ja tyhmää jengiä .
5250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitähän tästä ajattelisin varmaankin tyypillinen vastaus hifk fanilta.
No se on sun miekipide,joka ei vaikuta mihinkään.

Äänestä

No, sehän on sama asia kuin katsoisit peiliin.

Äänestä

Ja ne haisee pahalta vois käydä joskus suihkussa.

Äänestä
  • On ne joskus varmaan käyneetkin...

    Äänestä

Ala-asteen pikkupoikien kannattaa ensin tarkistaa oikeinkirjoitus... Se on Jokeri-fanit, ei "jokeri fanit." Kom igen ifk.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ninni kirjoitti:

olin eilen katsomassa kun ifk voitti jokerit .ja kiinnitin huomioni siihen että jokeri fanit on todella rumaa porukkaa ja tyhmää jengiä .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu