Pitäis kyllä päästä

sun lähelle. Mä en kestä enää tätä. Mut sä nyt et mua sinne halua. Syödään sit lohtusuklaata. Minussahan se ei enää näy.
4201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sen kun lähdet tulemaan jos kerran osoitteen tiedät ..ikävä se on täälläkin :)

Äänestä
  • Kyllä mä nyt kadunnimen ainakin tiedän mistään lunttaamatta... Tuskin mulle edes avattais ovea...

    Äänestä

mikä estää tulemasta, hyppää autoon ja menox.

Äänestä
  • Ei oo kiesii :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toivoton tapaus kirjoitti:

sun lähelle. Mä en kestä enää tätä. Mut sä nyt et mua sinne halua. Syödään sit lohtusuklaata. Minussahan se ei enää näy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu