antaudu ehdoitta, jooko : )

.
11203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

miks ?

Äänestä
  • hih hih..en kuunaan.

    Äänestä

en kuunaan kullan valakiana =D

Äänestä

???

Äänestä

Mielenkiintoista.

Äänestä

Kyllä naiselle voi ehdoitta antautua =)

Äänestä

sovinnolla, tai itket ja suostut, mutta jokatapuksessa suostut.

Äänestä
  • ajatus sinusta,niin oksennan,hyi.

    Äänestä

  • tuskin vain kirjoitti:

    ajatus sinusta,niin oksennan,hyi.

    Antaudun ehdoitta..

    Äänestä

  • näytän kieltä sulle ja pitkää nenää kuin pinoccio

    Äänestä

  • tuskin vain kirjoitti:

    ajatus sinusta,niin oksennan,hyi.

    sulle ois aikaakaan, kun enhän mä kaikenlaisia hönöjä voi sietää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sopisiko kirjoitti:

.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu