Minne sä taas heti katosit?

en nähnyt sinut kuin sen yhden vilauksen verran vain...
4226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en mä kadonnut mihinkään...

Äänestä

näit joka haihtu samantien kun pieru saharaan?

Äänestä

No töihin mä siitä lähdin.
Ei mulla siis kiire kuitenkaan ollut, varsinaisesti.
Menin vaan ihan kipsiin ja katsoin parhaaksi häippästä.
Fail!!

Äänestä

En halua jakaa sinua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


höh sanon minä kirjoitti:

en nähnyt sinut kuin sen yhden vilauksen verran vain...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu