onko kellään jippoa/ tietoa miten tuon ajoeston saisi poijes päältä kokonaan. taikka sitten pysyvän koodin ettei sitä tarvisi joka kerta laitattaaa uudestaan. siinä on 4numeroinen koodi mikä naputellaan keskus lukon kanssa ja sitten se käynnistyy mutta ei sitäkään jaksa joka kerta tehdä. ja mitään tonnin remppaa viiti muutaman satasen autoon tekemään. osaisiko joku kertoa taikka halukas kertoo miten/ mitä jippoja siihen on.
scenikki vm 97 2.0 bensa käynnistyksen esto
renuunomistaja
1
172
Vastaukset
- mark4
Jos sulls on se koodi ja avaimet tallessa niin ohjelmoi avain uudestaan niin ei tarvitse näpytellä enää. Googlettamalla löytyy ihan koto maasta ohjeet ja toimivat sellaiset, nimenomaan näihin vanhempiin missä ei ole sirullinen ajonesto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392417
- 571393
- 841313
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381313- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40929Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122808- 31751
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23606Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586