Ihnat naiset!

On aika avata kalenterin 2.luukku. *tadaa* Kaksi suloista virolaisnaista hyppää alastomina suoraan syliini! Tästä voi tulla vielä hauska joulukuu vaikka eilen löysin mustan paholaisen.
1394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

ai,olet toipunut eilisestä luukusta?

Äänestä
  • Nyt astui elämän naiset kehiin!

    Äänestä

  • Toinen luukku toi uuden toivon elämään.

    Äänestä

  • sanoo aloittaja kirjoitti:

    Toinen luukku toi uuden toivon elämään.

    oonko mä nyt sitten historiaa?

    Äänestä

  • prullinen nainen kirjoitti:

    oonko mä nyt sitten historiaa?

    Tälle illalle nyt ainakin... Räyh! ;)

    Äänestä

  • stanalliset säkeet kirjoitti:

    Tälle illalle nyt ainakin... Räyh! ;)

    alakaa pelottaan.. :(

    Äänestä

ole joulukalenteri, vaan tyttökalenteri ;)

Äänestä

Niin mäki luulin mut ne rupes sitten kuitenki kaeskenään vehtailemaan. Hih hih

Äänestä

täällä on yhä eilis luukun oksennukselta haiseva nainen :)
Saat kakkos luukusta lisäyllätyksen;tippurin,klamydian ja satiaisia.
Eixo ihQ,jee =D

Äänestä
  • ap saa viel oksennuksetkin päällensä?oli niin tuhma poika eilen.

    Äänestä

  • eix niin,että kirjoitti:

    ap saa viel oksennuksetkin päällensä?oli niin tuhma poika eilen.

    Ykkösluukusta laihan käärmeen oksennukset ja kakkosluukusta peräpukamia... Hih hih! ;)

    Äänestä

on vetäny virolaisiin naisiin päin.
Mihin se yks S katos sun elämästä? Löysikö todellisen elättäjän, vai veikö ammatti mukanaan?

Äänestä
  • Ulkomaisesta naisesta kannattaa haaveilla ja pitää heitä hyvänä. Kotimaiset on hemmoteltu monesti piloille? ( Ja mulla ei ainakaan ole S-alkuisia naisia muuta kuin kaverina joskus...)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


2.luukku kirjoitti:

On aika avata kalenterin 2.luukku. *tadaa* Kaksi suloista virolaisnaista hyppää alastomina suoraan syliini! Tästä voi tulla vielä hauska joulukuu vaikka eilen löysin mustan paholaisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu