Audi A4 B7 Ajotietokone

Kysymys koskee 2006 vuoden A4.sta. Eli ajotietokeessa näkyy aina uuden matkan keskikulutus. Saako siihen mitenkään sellaista jatkuvaa keskikulutusta?
Jos tästä nyt kukaan mitään ymmärsi :)
1200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pistä siihen bepanthenia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vibben kirjoitti:

Kysymys koskee 2006 vuoden A4.sta. Eli ajotietokeessa näkyy aina uuden matkan keskikulutus. Saako siihen mitenkään sellaista jatkuvaa keskikulutusta?
Jos tästä nyt kukaan mitään ymmärsi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu