Taas se

Levveeperse kehui aikaansaanoksiaan meinaan Urpiainen
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

per`se sitä enemmän kehuu itseään

Äänestä

Pisteet? Tehoo vain, kaikkein matalaottasempiin demuretkuihin!
Kehuu, kun vie hammashoidon!

Äänestä

Kannattaisi Urpilaisenkin kysyä joltain lääkäriltä mitä seurauksia ja mitä kustannuksia syntyy hoitamattomista hampaista johtuvista vakavista sairauksista. Ei tule säästöä, tulee ruumiita.

Äänestä
  • Juuri kuten sanot!

    Äänestä

Lauloikos Junnu Vainio Lyyli Leväperästä. Gunvor Berseeliuksesta ainakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


demarien oma kirjoitti:

Levveeperse kehui aikaansaanoksiaan meinaan Urpiainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu