Saannu tuomion laittomista :: doping.pillerit.potenssilääkkeet. ja on tietämätön ku niemisen kissa.huono muistinenkin??
Kuka 44v muusikko
Dementiiakin on.
133342
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ikinä kuullutkaan tuollaisesta Syke-orkesterista vaikka mulla on ikää jo 40 . Noilla parilla tyypillä on ainakin naurettavat muka-trendikkäät hiukset. Ei sovi aikuiselle miehelle tosiaankaan...Vaikka ei siis tarvi mikään "ministerikampaus" olla, esim. pitkät hyvinhoidetut hiukset sopii minkä ikäiselle miehelle vaan.
Piti ihan googlettaa ja näyttää olevan veljiksiä nuo hassutukkaiset..Toisella on FB:ssä tykkäyksissä esim. "Mieskunto". Minkäs ikäisiä nuo jampat ovat kun ilmeisestikin on potenssiongelmia?
Pihalla taidan sittenkin olla koska tuossa aloitusviestin otsikossahan oli mainittu laulajan ikä :D...
Jos sinä et Novan kuuntelijana ole tästä kuuluisasta tanssilavabändistä kuullut, se ei todista että yhtye olisi ollut tuntematon.
Niin taidat olla pihalla kasvanut ja ilman radiota ja kännykkää kun et ole Syke orkesterista kuulut
Ei ole tapana kuunnella Novaa vaan Radio Rockia tms. Siellä ei soiteta humppaa.
Ovatko pilleriheppuja kin??
Sykettä vaan meisselinvarteen keikkojen takahuoneessakin.
Olisko vetänyt nuorempana anabolisia steroideja ja nyt ei paikat oikein pelaa...
Bisness heppuja. hyvä ku jäivät kiinne. kiitos tullille.onkohan tauno peltonen waki asiakas.??
Kas kummaa kun yhtye on sattumoisin lopettanut toimintansa marraskuussa 2013...
Tää selittääkin sen miks noiden soitto kuullosti aina jotenkin jäykältä..
Martina?