me+xp+nt

levy jaettu kolmeen osioon, me c:llä, xp d:llä vieläkö soppaan saisi i asemaale ängettyy nt:n?
mitäkö järkee... no kiinnostaa vaa tietää onnaako.
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta buuttivalikkoa se ei osaa tehdä, jos vaikka haluaisitkin valita, mihin käyttikseen buuttaat.

Joutunet siis käyttämään jotain bootmanageria. NT ei tunnistane ME:tä eikä XP:tä, koskapa on v:lta 1996 (NT 4).

Äänestä
  • Vielä linux jonnekin niin saat mukana boottimanagerin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


erkki kirjoitti:

levy jaettu kolmeen osioon, me c:llä, xp d:llä vieläkö soppaan saisi i asemaale ängettyy nt:n?
mitäkö järkee... no kiinnostaa vaa tietää onnaako.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu