http://murha.info/phpbb2/viewtopic.php?f=2&t=2695
Vieläkö kivensisässä?
Kuka taksikuski oli kyseessä.
Juha Ukkonen
8
4415
Vastaukset
- nyyrikki
Vieläköhän Ukkonen kuuluu kyseisen taksin kanta-asiakkaisiin kun pääsee kiven sisästä?
- Turisti
Ja miksei kuuluisi?!? Juhahan ajattaa pitkiä eli kannattavia matkoja ja sitä paitsi viihdyttää vossikkaa vielä hyvillä jutuilla kaupan päälle.
- ccxxxx
Turisti kirjoitti:
Ja miksei kuuluisi?!? Juhahan ajattaa pitkiä eli kannattavia matkoja ja sitä paitsi viihdyttää vossikkaa vielä hyvillä jutuilla kaupan päälle.
Onko vapaa jo?
- siskounk
Juu vapaana on. Nähty Villen Mestassa.
- TheWatcher
Juhalla on pari vuotta enää jäljellä ennen ku pääsee laittamaan armonanomuksen. Vaviskaa dokut, rojahtava Isojuha tarvii ryyppyseuraa. Ystävällinen ja mukava aluksi - sadistinen kiduttaja lopuksi.
- Anonyymi
Joko murhajuha on palannut kymentakan navettaan majailemaan?
- Anonyymi
Mtiä on taphtunut mun lasuuden mansikkapaikalle Iitille?
- Anonyymi
Vapautuu 2.8.-21 iltalehden tietojen mukaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.683208Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91851- 1111740
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241259- 1291048
- 99992
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6875- 84869