mitäs ajattelet juuri

nyt mies ?mä sua ,kun en nää enää ollenkaan .
5336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miket nää nää ?

Äänestä
  • asuu toisella paikkakunnalla!!!!!!

    Äänestä

Kuinka joku kuvittelee, että pitää rekisteröidä nimimerkki suomi24:n keskusteluihin...

Äänestä

Juuri nyt ajattelen sinua. Enhän muuten edes tulisi tänne kirjoittamaan.

Äänestä
  • joka palstalla, ajattelet juuri häntä, oli kuka hyvänsä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajatuksissani kirjoitti:

nyt mies ?mä sua ,kun en nää enää ollenkaan .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu