Mitä naisen päässä liikkuu, kun antaa itseään kohdeltavan aivan hävyttömän törkeästi? Onko hän ihan terve? Ulkokuori tosin vaikuttaa aika "elävältä kuolleen -näköinen" -tapaus. En voi vain ymmärtää
Elina Kiikko
uskomatonta..
345143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Onkohan tumma nainen mustalainen ja missä maassa syntynyt?? onko original some nainen??
Kiikko-zombie. Ei se ole oikeasti olemassa.
Huhujen mukaan Kiikon ymmärryksen takana on hänen oma menneisyytensä..
Veteraanityrkky.
Asetelma outo!
On kiikolla tyylitajua! mut onko myös hiuslisäkkeitä?yms! näyttää olevan keskiikäinen bissis! tehtyä kauneutta , mut hyvältä näyttää . anoreetikkoko?? Eikä taida muille kelvata kuin ilelle!
Suomalaiset - maailman kateellisin kansa. Olette hauskoja. Eiköhän sillä ole Ilen lisäksi ihan omat nuoret rakastajat ja oma elämänsä.
Oiskohan sillä takana h lvetin p ska lapsuus tms. Kun tollaseen irstailojaan alentuu. Toivottavasti tilittää Irstaalta vain rahaa ja pitää muuta omaa elämää siinä sivussa tai sanotaanko että toivottavasti roikottaa IRstasta vain siinä sivussaan, vähän niinkun käsilaukkuna, mistä voi kaivaa rahaa tai tamponin (kokoa s) tarpeen tullen. Eli Ike = käsilaukku.
Niin...kyllä sääliksi käy eikä voi ymmärtää mikä pitää kaunista Elinaa tuon Ilen kanssa. Päivää kahta ennen uutisoidaan taaaaaaas kerran Ilen muista naisista ja silti yhdessä esiintyvät.
Puku ja Elina olivat kyllä kauniita, mutta tosiaan aika zombielta (kuten joku jo sanoikin) Elina näytti. Alakuloinen ja onneton. Mikä pitää yhdessä?? Oma urakin kai olemassa, jonka turvin varmasti pärjäisi, aikuinen nainen. Kurjaa "katsottavaa" tuo henkinen riippuvuus. Parempaa elämää Elinalle, toivon minä.
Saahan se hyvän rahallisen korvauksen Ikeltä siitä hyvästä että suostuu julkisuudessa leikkimään sen puolisoa.
Joo ja on ikuinen 6 päivän seuralainen Ikelle.
Ikellä on iso meisseli ja siinä syy. Siitä ovat pitäneet laulaja Paula, Tunkki ja monet muut.
Jospa s eon jo eltaantunut iän myötä ja kun niin monessa sillissä uitettu voi olla hajukin aika tönkkösuolattua lihaa?
Onhan se nyt hienoa, kun on ihan kihloissa valtakunnan yhden kuuluisimman miehen kanssa. Eikä ikäeroakaan kuin parikymmentä vuotta miehen eduksi. Mutta kun sekään ei riitä, kun mies haluaa 21-vuotiasta...... Niin meneehän siinä mieli matalaksi ja ilme tympeäksi.
Oliko jossain juttua, että tuo Iken viimeisin naiskiemura ei pidä paikkaanssa? Jostakin kuulin, että Ike harkitsee Seiskan viemistä käräjille perättömistä jutuista.
7 päivän seuralainen ja 1 yön??
Mikäs toi akka on ammatiltaan ja mitä tekee työkseen ????
kateellisuus! ? miksi aina! joku väittää kateelliseksi jos puhutaan asiaa! vaikka se ei kuuliaa mielyttäisikään?
Mieti nyt itte, vaihtoehtona muuttaa takas viroon johonkin vuokrakasarmiin vai nautti Iken edustilistä, mitä tuosta jos Ike käy välillä pois kotoa.
Mutta täytyy sanoa että toi Elina on aika hottis.
Onko vahanukke Virosta?
Ihan hölmöä länkyttää naamaansa hänestä.
kyseessä todella asiallinen ja kansainvälisen tason kaunotar, tyylitajultaan ihan huippua - suomen victoria beckman.
Tyrmäävän hyvännäköinen ihminen - fiksu ja filmaattinen kaikinpuolin.
"kansainvälisen tason kaunotar" Huuhhahheii. Ja Viktoria Beckham!!! Siis lähdetäänkö siitä, että yrittää matkia Viktoria Beckhamia - huonolla menestyksellä! Hirveä luukasa, jolla itsetunto on -1000 %. Katsokaa sen naamaa, se on täytetty botoksilla epätasaisen muhkuralle. Se on niin hirveännäköinen se akka. Ainoa mitä sillä on on hyvännäköiset vaatteet, laadukkaat merkkivaatteet. Hyvä tyyli taju, siitä 10+, mutta kauniista ei todellakaan voida puhua, päinvastoin hirvitys botox pallonaama, pää on järkyttävän iso muuhun kroppaan nähden, ja ne tekohiukset on aivan järkyttävät. Mutta ihan sama oliko ruma tai kaunis, kaikki lähtee itsetunnosta. Ja kukaan itseään kunnioittava nainen ei alistu tollaseen kohteluun ja piste
Ilkeys rumentaa eniten.
Sinäkin olet varmaan todella kaunis siellä.
monelaisia. toisten mielestä vanha, luiseva ja rupsahtanut eukko.
Hyvän näköinen, mutta fiksuudesta en tiedä, kun ei ajattele itseään vaan roikkuu vanhassa irstaassa miehessä. Julkisuuden takia varmasti, mutta viisas ajattelisi itseään. Pakko yrittää pitää itseään kuin nuoret likat, jotta Ike olisi kiinnostunut. Hanki oma elämä ja jätä se ukko juoksemaan pikku likkojen perässä.
meneppä katsomaan kun on tullut suoraan suihkusta vieläkö näyttää hyvältä.
Meikillä, hiuslisukkeilla ja vaatteilla saa paljon aikaan.
On voinut nuorena 20-30 ollakin hyvännäköinen. ei enää.
Onko elinalla omia lapsia .synnyttänyt itse. missä maassa elina itse syntynyt??
kun et mitään mistään tiedä.
Muija viihtyy kuulemma hyvin ainakin Saksassa.
Suomalaiset naiset eivät minun kokemusteni mukaan jätä koskaan mitään kuittaamatta, vaikka pitävätkin asiasta hyvin vähän meteliä.
niin kauan pysyy kiikko kanervan rinnalla, kun kanerva on kansanedustajana.
Kiikko pääsee kanervan kanssa juhliin, presidentin linnaan jne...
esittelemään itseään. Kiikko pitää itseään kauniina ja roskalehdistö tukee tätä
mielikuvaa kehumalla.
Todellisuudessa kiikko on kuihtunut, rupsahtanut ikäistään vanhemman näköinen nainen.
jos kanerva olisi pudonnut tavalliseksi työttömäksi, kiikko olisi jo lähtenyt.
kanerva ei ole päästään terve. seksiaddiktio.
kanervan pitäisi mennä hoitoon, rahasta ei ole kiinni.
kanerva on ällöttävä, kuvottava vanha ukko, joka jahtaa
nuoria naisia. on siinä meillä kansanedustaja.
"niin kauan pysyy kiikko kanervan rinnalla, kun kanerva on kansanedustajana.
Kiikko pääsee kanervan kanssa juhliin, presidentin linnaan jne...
esittelemään itseään. Kiikko pitää itseään kauniina ja roskalehdistö tukee tätä
mielikuvaa kehumalla."
"kanerva on ällöttävä, kuvottava vanha ukko, joka jahtaa
nuoria naisia. on siinä meillä kansanedustaja. "
Olen näistä tasan samaa mieltä. Elina on Ikelle vain pahvikulissi joka tuodaan mukana edustustilaisuuksiin kauniisti hymyilemään. Puhekyvytön muovinukke.
Onks Elinalle tehty lobotomia? kun vaikuttaa ettei sillä ole omaa tahtoa tai aivoja ollenkaan.
Muistan kun Ike oli Paulan kanssa ja he tulivat samaan kahvilaan niin ne
Iken silmät millä hän minua ja kaveriani katsoi kertoi paljon Ikestä.
Ikuinen naisten naurattaja.
Paula oli Iken kanssa ja näin hänet (Paulan) Nankingissa kerran ollessani syömässä silloisen tyttöystäväni kanssa, niin ne Paulan silmät...kyllä ne mittailivat minua - silloin vielä nuorta miestä - päästä varpaisiin suorastaan röyhkeästi...
Voi hyvää päivää mitä jengiä täällä on. Kateudella ei ole mitään rajaa. Elina on huippukissa ja mitä se muille kuuluu heidän kahden suhde!!!
Kun tuollaisia väitteitä täällä sanotaan Ikestä niin hän voisi olla suomen oma berlusconi ja auta armias jospa se ei olekkaan totta mitä sanotaan tai numerolehdessä.