Siis voisiko joku, ystävällisesti, kertoa, miten ja mistä sivuilta rekisteröidytään, ja luodaan oma nimimerkki? Kiitos, etukäteen.
Tunnin olen yrittänyt tuolta oikeasta yläkulmasta "LIITY JÄSENEKSI!" - sivulta, mutta eihän sieltä aukea MIKÄÄN SIVU!
Hermot meni : )
Mutta KIITOS jos joku vaikka linkittää.
Hihat palo!
16
147
Vastaukset
- normikauraa
Jaa..
Eipä oikein osaa muuta kuin sanoa että minulle toi rekisteröinti näyttäis toimivan.
Kokeile toisella selaimella, tyhjennä välimuisti ja poista evästeet/cookies.. Siis normikauraa nettipalveluissa.. - pahenee>>>
Suomi24 tällä hetkellä todella sekaisin. Samat ohjelmat, samat selaimet,,toisella toimii, toisella ei.
Esim. kuvien lataus. Toisella toimii, toisen heittää yhteisön sivulle. Pahenee päivä päivältä.- näytä nopeammin sarv
Joo, muuallakin huomattu(vika ei siis ole omien korvien välissä!), esim kuvan rekisteröinti ei onnistu ollenkaan, heittää rullanpyörimisten jälkeen jollekin pääsivulle takaisin, ja systeemi toimii tosi hitaasti, onko muillakin samanlainen etanatoimintajuttu?
Joo. En saanut laitettua profiilikuvaani, vaikka kokeilin kolmella eri selaimella (IE, Firefox ja Chrome). Rikki on systeemi ja välillä hidastelee ja toisiin aihealueisiin ei tahdo välillä päästä millään. Sitten vielä, kun jätän viestini, niin ilmoitti ainakin 10 kertaa: laiton toiminto, enkä saanut viestiäni sisään. Ajattelin, että johtuu mobiililaajakaistani jaetusta/kiertävästä ip-osoitteesta ja sen olemisesta "mustalla listalla", mutta sekin vaihtui kyllä muutaman kerran, kun sammutin välillä koneeni. KORJATKAA PIAN, PLIIS!
- perusta kuntoon!
@suomi24 puhuu palvelujen uudistamisesta.
Pitäisi ensin saada palvelut toimimaan.
Ihan edes perusasiat.- ken_tietää
Kyseessä saattaa olla pelkkä viivytys-taktiikka. Luvataan parempaa ja sillä tavalla saadaan porukka pysymään täällä ja odottelemassa mitä tuleman pitää.
- Odottelua
Profiilikuva on odottanut hyväksymistä jo kaksi vuorokautta, suhteellisen hidasta toimintaa, vai onko niin ettei kuvallista profiilia voi olla jatkossa muilla kuin plus- paketin hankkineilla?
- yli_kk_jo
Kaksi päivää ei vielä ole yhtään mitään. Minulla ollut kuva kateissa jo yli kuukauden eikä paremmasta ole mitään tietoa, päin vastoin , koko ajan pahenee.
Ylläpidolta turha kysyä...vastaus on ....hiljaisuus.....ehkä eivät osaa suomea ??? Hei,
Yhteisöprofiilien kuvien lataamisessa oli ongelmia, jotka on nyt korjattu. Profiilin voi perustaa tämän sivun kautta.
http://www.suomi24.fi/promo/liity?wanted_url=http%3 A%2F%2Fwww.suomi24.fi%2F
Terveisin,
Elina
Suomi24- kuinka on ??
Pitääkö tuo yllä mainittu tulkita niin että vanhoja profiileja ei enää pysty käyttämään ??
Kysehän on pelkästään kuvien lataamisesta. - kuviakuvia
Eihän siinä uuden profiilin perustamiseesa mitään ole ollut vaan siellä kuvien lataamisessa. Miten sen kanssa nyt ??
- minä
Mutta hetkonen... Eihän aloittajan ongelma ollutkaan kuvien lataaminen...
@suomi24 - minä
minä kirjoitti:
Mutta hetkonen... Eihän aloittajan ongelma ollutkaan kuvien lataaminen...
@suomi24Ai vastasikin molempiin.
- vasikoitu nimi
Tässä hyvä neuvo : Älä rekisteröi se johtaa vain isoihin ongelmiin !!
Ylläpito vasikoi nimesi kuitenikin !!- väärä nimi
hah onneksi se oli väärä nimi!
- vastis @
väärä nimi kirjoitti:
hah onneksi se oli väärä nimi!
Niinpä kuka tänne oikeita tietoja laittaisi.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as893554Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna253093- 563054
- 612875
Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.642700Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)542697On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle612424Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä802281- 452132
- 692128