Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miksi ei lennä?

olen 12v mulla ei lennä spermat vähän vaan jtn veden tapasta
4439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko kassit laskenu? Noei vaan mulla itellä riippuu missä asennossa vetelee... mulla esim selällään. Ja kiihottumisaste vaikuttaa kans. Käyttää vähän liukkaria tai öljyjä ja kiusoittelee pitkään ni kyllä lentää. Pikaveto niin valuu vaan.

Äänestä

12-vuotisella kun ei ole spermaa vielä kehittynyt - odota ja anna vehkeiden kasvaa, niin joku päivä, vanhenet ja eiköhän sitten lennä. Sitä pgotellessa voisit keskittyä muihin asioihin.

Olet muuten väärällä palstalla - suita vaikka Poikien puhelimeen, sat asiallisia vastauksia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


apuaa3 kirjoitti:

olen 12v mulla ei lennä spermat vähän vaan jtn veden tapasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu