Sonera Viihde / Koti-tv / IPTV jumissa?

Onkos muilla vastaavaa? Nettiyhteys toimii kyllä mutta IPTV ei saa yhteyttä ja www.sonera.fi on aivan jumissa kaikin puolin ja näyttää 503 virhettä jos edes toimii. http://i.imgur.com/aYQIACI.png
3271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Nyt toimii taas kaikki.

    Äänestä

  • muuten tyytyväinen kirjoitti:

    Nyt toimii taas kaikki.

    Heippa!

    Hienoa, että lähti pelittämään! Linkkaan vielä vastaisuuden varalle tämän oivan neuvon, jota kannattaa kokeilla jos oikuttelua Viihde- vehkeissä ilmenee: http://bit.ly/ILwDg7

    Terveisin,

    Selene@SoneraPartio
    www.sonera.fi/sonerapartio

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuten tyytyväinen kirjoitti:

Onkos muilla vastaavaa? Nettiyhteys toimii kyllä mutta IPTV ei saa yhteyttä ja www.sonera.fi on aivan jumissa kaikin puolin ja näyttää 503 virhettä jos edes toimii. http://i.imgur.com/aYQIACI.png

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu