Joulupukit on erikseen, mutta tällä palstalla pyörii vaan tonttuja.
Pukit on erikseen
Pukki
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Entäs tuplapukit?
On täällä tuplapässejäkin. Ettei peräti yksi triplapersemittaajapässi Oulusta ;)
"Kullipötkö pienenee, kun sen ahtaa pullolleen verta..." Antakee armoo :D
Oleppas turhannauraja homo hiljaa ja tunge se tuplapukki sinne alkoholisoituneeseen homoperseeseesi.
Onko täällä oulupäivystys voimissaan. Menes nyt tuudittamaan sitä mielikuvitusvaimoa ja niitä kahta satulasta. Aamulla voit sitten ennen paskalle menoa käydä kertomassa, kuinka panit häntä 17/12-kullillasi. Samaa satuilua päivästä päivään. Eikö sinua edes hävetä moinen valehtelu?
Ja sen aamupaskan jälkeen taas jatkat satujasi täällä. Minulla on ollut aika kova homma, kun pitää niitä satujasi jatkuvasti oikoa.
"Kullipötkö pienenee, kun sen ahtaa pullolleen verta..."
Oliko tollanen jossain? Kenen verta sinne ahdetaan ja miten? Oisko hiihtoliiton miehet asialla?
Voi vittu miten paskaa juttua tunget..
Mene työnteleen itelles karttakeppejä ja taulutusseja pereeseen leikkiope.
Eikö sinulla ole huomenna työpäivä?
Ei kai sinun homon tarvitse täällä päivystää.. Mene vaikka jonnekin kerhoon vaikka välillä, jos yhtään pärjäät ihmisten jkanssa vitun ylimielinen hintti! Ei sinun yksinpuhelua kukaan kaipaa. Olet vapaa menemään.
Noi esineet ovat liian ohuita ;)
Uskon sua homoäxä. Perseesi on varmaan melko hoonattu, kuin pommin jäljiltä. Katsele jotain paksumpaa.