tuutko huomenna

mun kanssa laulamaan kauneimpia joululauluja?
8246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tuun tietysti :) Haetko minut huomenna?

Äänestä
  • ai kun kiva, joo tuun huomenna.

    Äänestä

Sopiiko etten laula, kuuntelen sujuvasti :)

Äänestä

Tulen, tulen, vedetään oikein tunteella sitten!

Äänestä
  • lauletaan kaksiäänisesti, mä osaan alaäänen jos sä laulat yläääntä.

    Äänestä

Tuttu lukioajoilta

Äänestä

Onko ne siinä pienessä keltaisessa kirkossa? Mennään vaan.

Äänestä
  • siinä juu. Nähdään siellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


????? kirjoitti:

mun kanssa laulamaan kauneimpia joululauluja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu