tuu hieromaan

ihan jumissa taas :/
8127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Arvaa vaan miten siinä kävisi ja mistä hieroisin sinua?

Äänestä
  • miten mistä?

    Äänestä

Ai missä se jumi on?

Äänestä
  • pää ihan kipee :/

    Äänestä

jonkun helläkätisen miehen hieromaan hartioita ja kipeytynyttä niskaa.
Oiskohan ketään vappaehtoista, vai pitääkö mun määrätä ;)?
Särky on mitä mojovin, etova olo :(.

Äänestä
  • Harmi mä oon nainen.

    Äänestä

  • en tule akkoja kirjoitti:

    Harmi mä oon nainen.

    Jäikö sulla huomaamatta kun pyysin helläkätistä miestä hieromaan?

    Äänestä

hyvälle hierojalle. Viimeisestä kerrasta ihan liikaa aikaa ja lihakset jumissa täälläkin. Toivottavasti joulupukki toisi lahjaksi kymmenen kerran sarjakortin tunnin urheiluhierontaan. :))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakottaa kirjoitti:

ihan jumissa taas :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu