Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Minulla on pieni

Velttona. Kyrpiii! Erektiossa on iso.
12448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Naisten saunoissako pyörit? Vai oletko kenties homppeli ja haluat esitellä vehjettäsi miehille?

Äänestä

Mene hyvä mies siinätapauksessa mulukku suorana julkiseen saunaan, niin saat itsetuntosi kohilleen.

Äänestä

Sama homma täälä. Pakko kylläö myöntää, että pari kertaa täälä asiasta valittaneena itsetunto on jopa noussut. Kiitos asiallisten kommentien. JOskus jopa ajatellut, että omaankin suhtkoht normaalin mulkun (8cm velttona 15 kovana) Näyttää vaan niin helvetin pienelle

Äänestä
  • Minulla on 13cm löysänä ja pienelle näyttää miehekkäässä kuontalossani.

    Äänestä

  • Iso karhu kirjoitti:

    Minulla on 13cm löysänä ja pienelle näyttää miehekkäässä kuontalossani.

    Täällä eräs persemittaaja yrittää dissata normaaleja kullejakin kehumalla päivittäin muka omaavansa 17/12 murikan. Sehän olisi jo raaja. Ei sellaista ole kellään, tuumii tuo persemittaaja mittansa annettuaan. (loogista, eiks vaan)

    Pieni- ja normaalikullisten sortamisesta hänelle olisi hyvä langettaa panna.

    Panna...panna...panna, miettii nyt Asko. Se liittyy jotenkin ihmisten kanssakäymiseen ja sillä taas ei taida olla kiljun käymisen kanssa yhteyttä... Täytyypä lääppiä rinnukset kuivaksi, kun pelkkä kiljun ajatteleminenkin sai kuolan valumaan tisseille.

    Äänestä

  • Iso karhu kirjoitti:

    Minulla on 13cm löysänä ja pienelle näyttää miehekkäässä kuontalossani.

    Pienesyäen tiedä, mutta oudolta se varmasti näyttää. Vaikka joskus sanotaankin että on vehje otsassa, niin harvalla se silti oikeadti päässä kasvaa.

    Kuontalolla kun tarkoitetaan hiuksia, tai joskus partaa.

    Äänestä

No tässä tulee naisen mielipide: Kyllä me tiedetään, ettei velton peniksen koko kerro yhtään mitään. Joillain se on iso velttonakin ja kovettuu vaan erektiossa kun taas toisilla kasvaa erektiossa.
Miehelläni ainain ihan tosi pieni löysänä, mutta kyllä se sieltä kovettuessaan mukavasti esiin tursuaa :D

Ja muuten, yhdellä eksällä oli seisoessa oli 20cm ja hänelläkin velttona ihan pieni.
Että nou hätä!

Äänestä
  • Minulle ison velton peniksen näkeminen tarkoittaa, että kaverilla on iso penis. En usko siihen palstatotuuteen, että iso veltto pienenee seisokkiin tullessaan.

    Jos rva. X (eihän sukua olla?) ei ole usein käynyt tällä palstalla, hän ei ehkä saata tietää tuota totuutta, jota levittää kaveri, jolla on pieni velttona ja eipä se siitä kummene erektiossakaan.
    Jutuissa kummenee jos sitten kummasti :D

    Äänestä

  • Häxy kirjoitti:

    Minulle ison velton peniksen näkeminen tarkoittaa, että kaverilla on iso penis. En usko siihen palstatotuuteen, että iso veltto pienenee seisokkiin tullessaan.

    Jos rva. X (eihän sukua olla?) ei ole usein käynyt tällä palstalla, hän ei ehkä saata tietää tuota totuutta, jota levittää kaveri, jolla on pieni velttona ja eipä se siitä kummene erektiossakaan.
    Jutuissa kummenee jos sitten kummasti :D

    Oiskohan kuitenkin "rouvalla" lipsahtanut kurjoitusvihre ja tarkoittanut herraa....?

    Äänestä

  • sivupersoona Savosta kirjoitti:

    Oiskohan kuitenkin "rouvalla" lipsahtanut kurjoitusvihre ja tarkoittanut herraa....?

    Kirjoitusasu on toki paikoitellen "Aino-herran" tyylistä :D

    Äänestä

  • Unohdit mainita että ne löysänä isoimmat pienenevät erektiossa. Esim löysänä 16 senttinen kutistuu erektiossa 13 senttiseksi ja ohentuu.

    Palstatotuuksiin kuuluu, että niistä löysänä pienimmistä tulee erektiossa ne isoimmat. Jos siis haluaa isoa, niin kannattaa etsiä mies jollaei käsikopelolla tunnu housuissa oikein mitään. Tuntuu vaan läskin seasta pilkistävä terska. Siitä se varsinainen sänkykäärme sitten kasvaa.

    Äänestä

  • Asian tietäjä kirjoitti:

    Unohdit mainita että ne löysänä isoimmat pienenevät erektiossa. Esim löysänä 16 senttinen kutistuu erektiossa 13 senttiseksi ja ohentuu.

    Palstatotuuksiin kuuluu, että niistä löysänä pienimmistä tulee erektiossa ne isoimmat. Jos siis haluaa isoa, niin kannattaa etsiä mies jollaei käsikopelolla tunnu housuissa oikein mitään. Tuntuu vaan läskin seasta pilkistävä terska. Siitä se varsinainen sänkykäärme sitten kasvaa.

    Tämä antaa lohtua kaikille meille pienimunaisille. Toki useimmat meistä tuon tiesivätkin ja nyt on normaali- ja isokullisillekin myynnissä ylipainepumppuja.

    Kullipötkö ylipainesäiliöön, Buranaa kolme kapselia naamaan ja odottamaan, että ylipaine korjaa normaalin tai ison kullipötkön isomunaisuutta indikoivaksi peukalonpään kokoiseksi nappulaksi.

    Sitten ei muuta kuin saunamaailmoihin polleana sitä esittelemään. Kylmävesihuuhtelu vielä ennen lauteille nousemista, niin eiköhän vaan ala niitä isolerppakullisia vítuttamaan ihan silmittömästi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Julkiset saunat nou nou kirjoitti:

Velttona. Kyrpiii! Erektiossa on iso.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu