Pohjattoman surullinen

Onko ihmissuhteissa näkyvissä mitään valoa? Olen siis nainen ja kunnollista miestä toivoisin.
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kunnolinen nainen löytää kyllä kunnollisen miehen, joten älä sure enää.

Äänestä
  • Näinhän sitä äkkiseltään ajattelisi ja toivottavasti niin käy.

    Onkohan äskettäin sattuneessa tapahtumassa jo viimeinen sana sanottu? Kyse siis kohtaamisesta erään miehen kanssa ja tilanne loppui yllättävästi.

    Ja tiedän, ajan kanssahan tämäkin selviää mutta epävarmuus on ikävää.

    Äänestä

Pidä vaan kiinni nykyisestä miehestäsi. Olette sielunkumppaneita.

Äänestä
  • Täällähän varsinaisia näkijöitä on. Siis mitään nykyistä ei ole olemassa, siksipä tilanne niin kinkkinen onkin. Vain (ilmeisesti) puihin mennyt juttu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sanaton kirjoitti:

Onko ihmissuhteissa näkyvissä mitään valoa? Olen siis nainen ja kunnollista miestä toivoisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu