Helsingin taksit

Ulla Taalasmaata lainatakseni "HYH HYH". Järkyttävässä siivossa taksit sisustaltaan, eikö tosiaan kukaan kerkeä siivota niitä koskaan.. Muualta tulleena ei voinut kuin kauhistella ! HYI YÄK
3107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no pysy siellä muualla sitte,mitäs tuut tänne kitisee.juntti.

Äänestä
  • Mieluusti pysynkin poissa paskaisesta kaupungista, juntti

    Äänestä

  • ----- kirjoitti:

    Mieluusti pysynkin poissa paskaisesta kaupungista, juntti

    ju,kattelee sä vaan ulla taalasmaata ja pysy pöndellä.juntti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex taksari maalta kirjoitti:

Ulla Taalasmaata lainatakseni "HYH HYH". Järkyttävässä siivossa taksit sisustaltaan, eikö tosiaan kukaan kerkeä siivota niitä koskaan.. Muualta tulleena ei voinut kuin kauhistella ! HYI YÄK

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu