Itse kyllä. On viehättävä nainen kun ei käytä hirveitä kuteita ja peruukkeja. Ja karibialainen kun on, niin varmasti kroppa toimii myös punkassa. Upeat rinnat, ihan menevät kasvot ja kerran tuollaista kiinteää ghettopeppuakin olisi saada lätisemään.
Panisitteko Nicki Minajia?
huassnnmnmnm
91945
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Taitaa olla transu todellisuudessa. Jättäisin testaamatta, on jorma teipattuna lahkeseen kuten Lady GaGalla
No jaa, vaikka on kyseessä aika leikelty nainen (takapuoli, rinnat ja kasvot), niin eipä tuollaista kroppaa trans-seksuaalille millään saisi. Ymmärrän jos musta barbi ei kiihota jotakuta, muttei hän kyllä ole lainkaan miehen näköinen.
Ei tää ole rotukysymys. Jos minaj on likaveden värinen ei se liity tähän transepäilyyn. Onhan sitä paitsi thaikkuleidarit pieniä ja söpöjä vaikka kivekset on reittä hanganneet.
Viimeksi kun kuvan näin Gagasta ni kyllä siellä iha pillu häppäreineen oli
panisin
en,perse liian epä muodokas
Tän palstan jokainen äijä panis Nicki Minajia siitäkin huolimatta vaikka olis syntynyt kiveksien kanssa. Koska nää palstan äijät eivät ole naista tähän asti saaneetkaan niin turha väittää etteivätkö tuohon vinkuvaan possuun aisaansa kastaisi.
Kukas nainen on niin puutteessa siellä kun on niin äkäinen ja Nickille vihainen.
Tule tänne niin annan ensiapua puutteeseen.
Taitaa suomi24 finninaamaset teinit nussia vaikka lyhtylamppuakin niin aika turha kysymys