Kauniimmalta, paremmalta puoliskolta ja jo tarpeeksi riutuneelta otetaan kärsimykset pois ja pääsee tuonne jonnekin paikkaan jonne pääsee vain harvat. Ne joiden ei ole ollut tarkoituskaan saada kannettavakseen niin paljoa ongelmia ja saada ilkeää siskoa palloksi jalkaansa. Muistan kun Julia huusi jollakin videolla "Mä en halua elää tällasta elämää!" No, nyt se on loppu. Lepää rauhassa Julia.
Sen sijaan kaiken pahan alku, tuo ulkokultainen Fariseus, Johanna, jää elämään omassa helvetissään.
Sen sijaan kaiken pahan alku, tuo ulkokultainen Fariseus, Johanna, jää elämään omassa helvetissään.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Totta puhelet..
Mitenkähän muuten Julia kuoli juuri kun Johanna pääsi luikertelemaan takaisin Jollakseen? Luultavasti oli juottanut taas Juliaa. :( Tuon kun olisi saanut joku estettyä ja vahdittua Juliaa Johannalta niin voisi olla vaikka hengissäkin vielä.
Julia Tukiainen sylissään enteellisesti ruumisarkku joulukuussa 2012 Hymyssä:
http://lh6.ggpht.com/-0pe7ekpLzXQ/UPFEnoBSVWI/AAAAAAAAAYM/2CKoyuXHJYc/s1600/20130111_130326.jpg
Älyääköhän tunkki tästä mitään siis noin karmeesta sekakäytöstä ym:sta?
Isä Tukiainen ei vaan ehtinyt viemään asiaansa loppuun saakka.
mielestäni Julle itse jatkoijuomistaan, kukaan ei toisen kurkkuun viinaa/lääkkeitä kaada!! Hän kävi monet katkaisut ja kuntoutukset, riskit tietäen kuitenkin jatkoi tuhoisaa elämäntapaansa!!
"Ennustin" myös että ennen kuin vuos vaihtuu, Julia luultavasti menehtyy. Eilen jo usea mietti missä Julia on. Toivottavasti Johanna ei suoranaisesti saatellut siskoaan tuolle viimeiselle reissulle.
Lepää rauhassa Julia.
Raili X
Nytkö sitten " ennustelet " Johannan kuolinpäivän ? Tekopyhä täällä toivottelet Julian rauhassa lepäämistä.
Tuksuhan itse kyselee tulevaisuuttaan luottoennustaja *'Raililta**! Julian kohdalla kohtalon näki jokainen ei tuolla tyylillä elimistö kestä kuin hetken.
5 6
Tällä palstalla on näitä " luottoennustajia " kymmenittäin.
Mites se nyt taas äitimme suusta menikään, että ei ole huolestunut tyttöjen elämästä, kyllä herra pitää huolen.
Nyt olisi ehkä perusteet kunnallisveroprosentin päivittämiselle...
Hesassa...