Odotan että olisi jo viikonloppu. Toivottavasti saisin vielä nukkua sun vieressä, jo ehkä viikonloppuna? On vaan niin raastavaa odottaa et näänkö sua???
miehelle vaalealle
nainen kaipaa sua
10213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
vois sitä nukkuakin mutta, en tahdo oikeastaan tällä hetkellä mitään muuta, kuin pitää kiinni vain silleen hellästi.
Ehkä nähdäänkin?
Mä en uskalla tehdä aloitetta...Mut toivoisin niin et susta kuuluisi jotain :)
asia ei ole niin yksinkertainen kuten olen sanonut. en vain voi. minä en sitä pysty tekemään vaikka kuinka tahtoisinkin.
Miksi et pysty?Sun on pakko....tää on niin....
minä olen päättänyt etten ota koska en tiedä kuka sitä tahtoo. minä olen päättänyt ja pysyt päätöksessäni vaikka elämäni loppuun asti. olen omalta osaltani jotenkin asiaa koittanut edistää törmätessä seinään. en lähde siihen samaan enään. en tahdo miksi patistat? osaat tehdä tuon itsekkin. kysy häneltä lähtisikö hän ulkoilemaan ja puhumaan vaikka sinun kanssasi. tee oikeasti semmoinen asia jos sinä niin tahdot muuten tulet olemaan onneton.
Milloin olet ollut viimeksi tekemisissä/yhteyksissä hänen kanssaan?
Melko pitkä aika on jo siitä. Tarkoituksellakin hieman olen välttänyt törmäämästä häneen. En voi kieltää etteikö silti pyörisi edelleen mielessä.
sun nappisilmät saa mut sulamaan...ei voi muuta sanoa...
Hei kuule, hiukseni ei ole enää vaaleat. Ja siksi voi olla haasteellista