Nyt kuuleppas.....

Mua panettaa...
Haluun sua.....
34177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

sellaista sattuu toisinaan

Äänestä

Onko sinun alapäässä letti kohta? ;D mullakin rupesi panettamaan...

Äänestä

mikäs estää tulemasta?

Äänestä

mikäs estää tulemasta?

Äänestä

haluaisin tehdä ihania juttuja hänelle...tietänee mitä. Homman kruunaisi kun työntyisin sisään..ja siitäkin hän pitäisi ;-)

Äänestä
  • ajatuksissa niin on turvallista tehdäkin...ethän muuten uskaltaisi....

    Äänestä

nuku rauhallisesti :D

Äänestä
  • Ainahan mä :) Ainaki sen jälkee, ku oon väsyttäny itteni :D

    Äänestä

Siinä oli edetty itseasiaan jo.

Äänestä

Aika kesyä touhua vielä nuo.

Äänestä
  • olen kesy mies...kis kis

    Äänestä

  • ((: kirjoitti:

    olen kesy mies...kis kis

    *kurnau*

    kehräämistä....

    Äänestä

  • :D :D kirjoitti:

    *kurnau*

    kehräämistä....

    kissa kirnauskis - onkos täällä kermaa tarjolla ? :P

    Äänestä

  • :D :D kirjoitti:

    *kurnau*

    kehräämistä....

    ;P nyt olisi luvassa melkoista kyytiä....ei kyllä nyt menen peiton alle ja laitan kädet ristiin.

    Äänestä

  • ((: kirjoitti:

    ;P nyt olisi luvassa melkoista kyytiä....ei kyllä nyt menen peiton alle ja laitan kädet ristiin.

    Se on viisautta.
    Ei ole hyväksi valvoa ihmisen kovinkaan myöhään.
    Menen myös nukkumaan ja kädet ilman muuta peiton päälle kiltisti.

    Äänestä

eiköhän siirrytä kammarin puolelle ;)) ....

Äänestä

Aijai jai :)

Äänestä

tälläsiä mun päähän nyt, ku pitäs varmaanki mennä nukkuun..yhden sellasen parran alle on ihana nukahtaa..öitä

Äänestä

Täällä taitaa olla muutamia kiihottuneita kirjoittajia nyt.

Hyvää yötä.

Äänestä

Pimperon tuoksuisia unia everyone ;D delfiini pelasti iltani.

Äänestä

mitä se teki sulle se delfiini ?

Äänestä
  • vei minut värinän kautta huipulle ;D siihen voi aina luottaa, vaikka hieman äänekäs onkin..naapuritkin voi kuulla hekuman hetkeni.

    Äänestä

  • 88)) kirjoitti:

    vei minut värinän kautta huipulle ;D siihen voi aina luottaa, vaikka hieman äänekäs onkin..naapuritkin voi kuulla hekuman hetkeni.

    ai niin joo, nyt vasta hoksasin

    nimimerkki kauheen pitkät piuhat

    Äänestä

Ei kyllä paneta yhtään, näin hänet alasti ja oli kyllä karmeaa katseltavaa, hyvä kun pystyin panemaan kun niin oksetti! Siitä lähtien olen vältellyt häntä, en halua koskea enää mokomaan iljetykseen. Suudellakkaan ei osannut.

Äänestä
  • sä et oo vaan saanu sitä..etkä uskalla tehdä mitään asian kanssa! täähän on totuus. haluaisit koko ajan kuitenki....

    Äänestä

  • näin se on kirjoitti:

    sä et oo vaan saanu sitä..etkä uskalla tehdä mitään asian kanssa! täähän on totuus. haluaisit koko ajan kuitenki....

    totuutta vois kattoo silmiin ja sit yrittää ettii sitä kohdetta ja kokeilla sen kaa millasta se vois olla ;) molemmat ku haluu

    Äänestä

  • näin se on kirjoitti:

    sä et oo vaan saanu sitä..etkä uskalla tehdä mitään asian kanssa! täähän on totuus. haluaisit koko ajan kuitenki....

    Kyllä sain, enkä ihmettele et oli nii helppo kun näky oli mitä oli. Varmaan onnessaan jos joku suostuu häntä panemaan. Ei kyllä saanu moottoria hyrräämään sellanen luuska.

    Äänestä

tiätty haluu

Äänestä

Haluaisin häntä monella tapaa

Äänestä

perseenreikäni odottaa sisääntyöntymistäsi! voit myös nuolla tikkariani ja persettäni ja hyväillä kassejani! ihan miten haluat.

Äänestä

oletsä hintti tai jotain ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Letittelen partaani kirjoitti:

Mua panettaa...
Haluun sua.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu