En jaksa enää L

Mä en jaksa enää käydä täällä, koska ei siitä ole mitään iloa. Niin tylsää ja kurjaa... Ei olisi koskaan pitänyt löytää tätä paikkaa.Tämän kerran vielä lueskelen, mutta sitten pidän itseni poissa täältä. Öitä!
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En mäkään. Jos se oot sä,E, niin pliis ole kiltti ja pistä mulle vaikka viestiä, jos et viitsi irl lähestyä.

Äänestä
  • on irl, jos se on suoraan häneltä sinulle osoitettu ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huutelua ilmoihin kirjoitti:

Mä en jaksa enää käydä täällä, koska ei siitä ole mitään iloa. Niin tylsää ja kurjaa... Ei olisi koskaan pitänyt löytää tätä paikkaa.Tämän kerran vielä lueskelen, mutta sitten pidän itseni poissa täältä. Öitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu