samannäköisistä/oloisista naisista vai onko joku ollut ihan täysin erilainen? ;)
Ootko sä aina tykännyt
Kiinnostaisi tietää
14288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
1 nöpö nenä
Kysy sitä ao mieheltä.
Eiköhän jokainen nainen ole erilainen ja omalla tavallaan kaunis jos mies on tykännyt.
ku mä tykkään miehistä.
erilaiset.
No mutta eihän sinun näköistä voi toista olla olemassa?
ei tietenkään ;) mutta tarkoitin noin niinku et "samantyylisistä" jotenkin silleen ;)
Mistä sä tiedät vaikka mulla olisi identtinen kaksoissisko? ;)
Ei sinua (häntä) voi rinnastaa menneisiini. Se olisi väärin. En pyri hakemaan kaksoiskappaleita ts. tiettyä naistyyppiä vaan hänet, joka saa minut syttymään. Tunteet sanelee nämä asiat, ei mikään muu esim ulkonäkö. Jos kaikki natsaa, se on menoa eikä meininkiä. Tunteet siis merkkaa meikäläiselle.
Se on hyvä juttu se :)
Eipä oo vastaan kävellyt kahta samanalaista, siinäpä vastauksenne.
Sanoisin, että melko saman laisia ovat olleet. Ulkomuoto on miellyttänyt silmää ja pukeutuminen on ollut muotoja hivelevää. Naisten habitus on jonkun verran vaihdellut sitä on hieman vaikea arvioida lyhyeltä rupeamalta.
Omasi on kääntynyt parempaan suuntaan. Olen tehnyt virhe arvioita. On tyhmää olettaa liikaa vanhojen kokemusten perusteella. jokainen on oma persoonansa ja se vielä kehittyy jatkuvasti kun elämän kokemusta kertyy.
On ollut jokin täydellisyyden tavoittelu, aikoinaan. Nyt on järki kulta alkanut antaa anteeksi piirteitä mitkä saattavat olla jopa puoleensa vetäviä.
Aloitus ei ollut mulle, mutta olen kyllä innokas näkemään tämän uusvanhan ihastuksen. Hänen naismakunsa onnitella hyvä. Tiedän, että kerää kauneimpia kukkasia. Se on yhteistä ollut myös minun miehilleni, ikävä kyllä....
Jos pelkät vaatteet tekevät naisen niin kannattaisi kävellä vaatekauppaan, ostamaan ison kasan puoleensavetäviä vaatteita ja oikein seksikkäitä, siinäpäs naista sitten onkin riittamiin...ei tarvitse turhaan haikailla!
Mä tykkään siitä, että nainen ei oo liian pitkä eikä mikään tuulessa kaatuva hernekeppi. Ja pitää sitä olla luonteeltaankin semmonen reipas, ei mikään nyhverö joo-joo-nainen. Mutta ei mulla mitään tiettyä naistyyppiä ole, vaikka niin voisi luulla ;)