selvittää oletko todella sellainen millaisen kuvan olen susta saanut. Voiko joku olla noin ristiriitainen?
mä haluaisin vielä
lintu vai kala
21251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
tavalla hän on ristiriitainen
Niin millaisen kuvan?
siitä, että näen vastakkaisuuksia, joku häiriötilanne.
vaikeuttaa oikean persoonan näkymistä..tai oikeammin sanoen tuo esille enemmän niitä huonompia piirteitä. Ristiriitainen persoona olen varmasti monen mielestä oikeastikin. Minut pitää tuntea, jotta tietää kuka olen. Sinä/hän tuntee minut paremmin kuin kukaan muu.
Haluaisit siis kytketyä psykkeeseni, kenties jopa fyysisellä tasolla.
Hyvin intressanttia.
Tehdään faktan selviksi jo alkuvaiheessa.
Sodomia on the spot brazilian wax on minimivatimukset omalta puoleltani.
Mites siellä ?
Olen hellä ja lempeä, mutta ujo ja arkakin. Huonosti kohdeltuna vetäydyn kuoreeni ja osaan pitää puoleni. Ystävällisyys ja hyväntekeminen tuo hyvän mielen.
mä kyllä tiedän susta aikalailla. Se että kaikkien juttujen jälkeen kylmäverisesti teit niin mulle ei ole vielä selvinnyt. Luulen että teit sen alkon vaikutuksessa ja suuresti ärsytettynä.
Sorry, nyt meni oikeesti ohi ja lujaa. Ei ollut minulle tuo. En ole mitään kylmäveristä tehnyt.
Mitä tapahtui? En siis mitään yksityiskohtia kysele. Mutta tyyliin pettämistä vai...?
Minä olen. Minusta et ikinä selvää saa ilman tutustumatta. Jos et tutustu, et ikinä saa selville minusta yhtään mitään. Jään arvoitukseksi. Harmittaako se sinua joskus jotenkin?
ehkä mä jonakin päivänä voisin ymmärtää paremmin, mutta anteeksi en anna enkä unohda koskaan. Sä petit meidän erityisen yhteyden. Sellaista ei tule toisten kanssa enää. Miten sä saatoit?
Hei. En minä ole sama henkilö ap. Sinä tarkoitat varmaan jotakin toista.
hänet kenelle tuon tarkoitit?
Oletko varma että se on tuossa?
Siis miten petti yhteyden? Oliko teillä sitten ihan säännöllistä kanssakäymistä irl?
Oletko itse syytön. Voisitko katsoa asiaa hänenkin näkökulmasta. Ihminen, joka ei voi antaa anteeksi on muuten aika raukkamainen ja hei luottamus rakennetaan irl. Täällä voit luulla kenen tahansa kirjoittelevan. Jos minä olisin jollekin pahoin tehnyt pyytäisin anteeksi. Toivon sinulle oikeaa yhteyttä ja asioiden selviämistä. Toinenkin voi olla pettynyt sinuun.
mitä teki kylmäverisesti
mielikuvansa toisesta. Se ensivaikutelma voi olla harhaanjohtava, mutta voi olla todellinenkin.
Jos ei muuta kanssakäymistä ole kuin netin palstat, niin niihin intuitioihin ei kannata luottaa, ne on tuoneet vääristymiä, sillä koskaan ei kirjoitettu sana ole sitä mitä irl sanotaan.
Kiltti tyttö kyllä kuulostaa liian hyvältä ollakseen totta,
110%, ei vähempää. soittaako kelloja cryptinen kirjain hässäkkä, kiltti tyttoni mun ?
what the fuck 24 (suomi24). Niin just
Ok. Olet täysin oikeassa. Koska premium Whisky:n antama alkupöhinä alkaa jo vaimentutua, haluaisin pyytää anteeksi kaikilta naisilta ihanaisilta vajukkia läppää
mitä olen mahdollisesti suoltanut interwebbin. Anteex, Wilipittömästi !
Hyvä on, olin 5 promillen humalassa ja mä olin sulle vihainen. Kaiken kokemani jälkeen. Tiedät mitä olet tehnyt. Ja niin minäkin, mitä minä olen, mutta minä voin kyllä seistä kaiken takana jopa erheeni. Toisin kuin sinä ilmeisesti. Mutta vain ja ainoastaan sinulle.