koomako suomen marilyn?

Älkäähän nyt sentään. Tässä linkki, miten taviksesta saadaan "kansainvälisen tason kaunotar".

http://funnie.st/309/p0rnstars-without-makeup/20/
7174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Perustit sitten oman ketjun tästä aiheesta. Mitä oikein haet takaa? Etkö ymmärrä ettei rumasta ja ei-minkäännäköisestä saa kaunotarta tekemälläkään, etenkään meikillä. Jotta nainen näyttäisi kauniilta meikattuna täytyy pohjana olla ne kauniit piirteet. Julialla oli sellaiset ja hyvä kroppakin kaupan päälle. Kansainvälisen tason kaunottareksi en silti menisi häntä väittämään. Hän oli toki kaunis mutta ei maailman kauneimpia.

Äänestä

Ei ole koko Suomen Marilyn.

Mutta eikö Tuksun itsensä pitänyt olla koko Suomen Marilyn. Hänhän kuvautti itsensä Marilyniksi stailattuna.

Äänestä

Koomako kaunis? Ja p a s k a t. Ruma sisäisesti ja ulkoisesti.

Äänestä

Kaiketi saan tehdä aloituksen, jos haluan? Vai määräätkö sinä täällä?

Minusta on naurettavaa hehkuttaa Kooman erinomaisuutta tietotaidoissa (joita ei ole) tai hänen kansainvälisen tason kauneuttaan (mikä sekin uupuu).

Oltaisiin nyt vain realisteja.

Nuori ihminen on kuollut mielenterveysongelmien ja päihteiden sekakäytön seurauksena.

Jos Kooma olisi hoitanut itseään ja noudattanut diabeteksen hoito-ohjeita, hän olisi voinut elää vaikka kuinka kauan.

Äänestä

No mitä sillä on väliä vaikka olisi ollut ylienkelin näköinen, kuollut mikä kuollut. Muutaman kuukauden päästä kukaan ei edes muista kuka hän oli ja mistä oli kuuluisa.
Tuo on minusta niin surullista kuin olla ja voi, että nuori ihminen heittää elämänsä hukkaan ja jää koukkuun johonkin haihatteluun ja kun haihattelu ei ota tuulta purjeisiin, niin sitten otetaan kaikkee mahdollista siihen tuskaan.
Jäljelle jää vain jotkut hämärät uima-altaalta otetut bikinikuvat ja hautakivi.

Äänestä

Marilynhän tekikin jotain elämänsä aikana, siinä on pikkanen ero.

Äänestä

Joo Julia on suomen märilyn ja tuksu on pyhimys hahahahahaasshhaasasaaashassaaa!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kans.väl.kaunotar kirjoitti:

Älkäähän nyt sentään. Tässä linkki, miten taviksesta saadaan "kansainvälisen tason kaunotar".

http://funnie.st/309/p0rnstars-without-makeup/20/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu