Ratsastaminen

Mitä teen?

Olen seurustellut kohta neljävuotta. Seksi mieheni kanssa on ihan mahvataa paitsi sitten kun aika minun mennä päälle. Inhoan ratsastus asentoa. En tunne yhtään mitään mutta mieheni taas pitää paljon tästä asennosta. Monesti minulla on menny halut kokonaa tämän asennon takia ja sitten oollankin riidelty. Mieheni koossa ei ole valittamista. Onko olemassa jotain kikkoja tähän asentoon niin että itsekkin nauttisin tästä asennosta.

5

1584

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bansku1

      Kokeile olla eri asennossa miehesi päällä. Tyttöystäväni tuntuu tykkäävän eniten tuosta asennosta kun hän on nojautuneena eteenpäin päälläni. Johtunee ehkä siitä, että kaluni on mallia banaani eli käyrä ylöspäin?

      Itselleni plussaa tuossa asennossa ovat myös rinnat, jotka hyllyvät siinä pääni yläpuolella ja joita on kivaa hyväillä samalla.

    • Mie vaan

      Keskity läheisyyteen, supistele paikkojasi, ole lumoavan hidas liikkeissäsi, välillä ihan paikallaan ja vain työstät lihaksillasi. Ei sun tarvii siinä hikijumppaa ottaa. Miehelle erittäin visuaalinen asento. Jos väsyt liikehdintään, nojaa eteenpäin ja mies voi naida alta. Muuntele nainen päällä asentoa, ehkä se alkaa eri variaatiolla tuntua kivemmalle, käänteinen lähetyssaarnaaja, sun jalat keskellä ja miehen reunalla, hoitaa klittaa paremmin. Käänny selin, se on kuin takaapäin nakuttelisitte mutta hieman eri rooleissa. Ota kalu ulos koneesta ja hinkkaa klittaa sen vartta vasten ja saat alle vartin työstöllä orkkusi. Yritä nyhtää kalua lihaksilla (jännitys ylös noustessa, rentona alas), varmasti alkaa tuntua molemmilla.

      Mikä siinä on susta inhottavinta, se ettei anna sulle fiboja? Vai oletko epävarma miltä näytät, sattuuko? Tuntuuko ettet vain osaa? Ainakin siihen asennon tuntumattomuuteen auttaa tuo lihaksien käyttö. Kokeilehan jalkojen varassa kyykyssä, aivan eri fiilis molemmilla.

      Toivottavasti hän suostuu myös sun toiveisiin vastavuoroisesti, kyllähän sitä nyt voi välillä vain toisen mieliksi suostua ja suurimman vaikutuksen teet häneen ehdottamalla itse välillä sellaista jota hän kovin haluaa.

    • Viivi..

      Liiku ylös-alas pomppimisen sijaan eteen-taakse miestä vasten. Siinä saa samalla klitoris ja koko hävyn alue hankausta. Pyydä vielä miestä 'nostamaan' lantiotaa samalla tavalla kuin yskiessä tapahtuu tai kun hän nostaa ylävartaloaan, niin alapää jännittyy juuri oikeaan asentoon. Parhaat orgasmit saan juuri tällä tyylillä.

      • Nauttia

        Olen vanha halunnut nuoria poiikia millä seisoo ja saa pomppia pitkään. Kun saan välillä tulee pissatkin, jos ei pojajalle haittaa niin teen saman päältä suuhunkin. Annan kunnolla nuolla vittuani ja annan pissatkin suuhun kun tulee. Pitää nauttia nuoren pojan paikoista (dildoa pyllyyn) .YM YM


    • Yks tyttöystäväni löysi tuossa asennossa g-pisteensä. Useimmat naiset kai ei tuossa asennossa sitä löydä, mut kaikki naisethan on erilaisia.

      Ei hitsi et oli ihana katsoa sitä nautintoa. Ekalla kerralla hän oli häpeissään kun hoiti vain oman nautintonsa, mutta kun sanoin ettei mikään ole kiihottavampaa kuin nähdä miten toinen nauttii, hän otti asian rennommin.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      1
      3060
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      8
      2117
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      112
      1732
    4. Huomasitko? Tidjan Ban tyttöystävä paljastui - Tuttu kohutusta rakkausrealitystä

      Ban tyttöystävä on Kolmiodraama-realityn Heidi Kytö. Ba ja Kytö kertoivat maaliskuussa 2026 somessa, että he ovat seurus
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1056
    5. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      982
    6. Alkuperäinen Jeesuksen antama kastekäsky on Matteuksen evankeliumissa

      Matt.28:16-20 16 Ja ne yksitoista opetuslasta vaelsivat Galileaan sille vuorelle, jonne Jeesus oli käskenyt heidän menn
      Kaste
      129
      946
    7. Pistä joku tunniste vuosien takaa

      Meidän välillä. Naiselta pyydän.
      Ikävä
      35
      754
    8. Pidätkö vielä elämäsi

      Rakkautena minua
      Ikävä
      50
      687
    9. Mietin tässä yhtä kysymystä

      Pysyisitkö minun kävelytahdissa mukana?
      Ikävä
      66
      675
    10. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      30
      645
    Aihe