Ratsastaminen

Mitä teen?

Olen seurustellut kohta neljävuotta. Seksi mieheni kanssa on ihan mahvataa paitsi sitten kun aika minun mennä päälle. Inhoan ratsastus asentoa. En tunne yhtään mitään mutta mieheni taas pitää paljon tästä asennosta. Monesti minulla on menny halut kokonaa tämän asennon takia ja sitten oollankin riidelty. Mieheni koossa ei ole valittamista. Onko olemassa jotain kikkoja tähän asentoon niin että itsekkin nauttisin tästä asennosta.

5

1493

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bansku1

      Kokeile olla eri asennossa miehesi päällä. Tyttöystäväni tuntuu tykkäävän eniten tuosta asennosta kun hän on nojautuneena eteenpäin päälläni. Johtunee ehkä siitä, että kaluni on mallia banaani eli käyrä ylöspäin?

      Itselleni plussaa tuossa asennossa ovat myös rinnat, jotka hyllyvät siinä pääni yläpuolella ja joita on kivaa hyväillä samalla.

    • Mie vaan

      Keskity läheisyyteen, supistele paikkojasi, ole lumoavan hidas liikkeissäsi, välillä ihan paikallaan ja vain työstät lihaksillasi. Ei sun tarvii siinä hikijumppaa ottaa. Miehelle erittäin visuaalinen asento. Jos väsyt liikehdintään, nojaa eteenpäin ja mies voi naida alta. Muuntele nainen päällä asentoa, ehkä se alkaa eri variaatiolla tuntua kivemmalle, käänteinen lähetyssaarnaaja, sun jalat keskellä ja miehen reunalla, hoitaa klittaa paremmin. Käänny selin, se on kuin takaapäin nakuttelisitte mutta hieman eri rooleissa. Ota kalu ulos koneesta ja hinkkaa klittaa sen vartta vasten ja saat alle vartin työstöllä orkkusi. Yritä nyhtää kalua lihaksilla (jännitys ylös noustessa, rentona alas), varmasti alkaa tuntua molemmilla.

      Mikä siinä on susta inhottavinta, se ettei anna sulle fiboja? Vai oletko epävarma miltä näytät, sattuuko? Tuntuuko ettet vain osaa? Ainakin siihen asennon tuntumattomuuteen auttaa tuo lihaksien käyttö. Kokeilehan jalkojen varassa kyykyssä, aivan eri fiilis molemmilla.

      Toivottavasti hän suostuu myös sun toiveisiin vastavuoroisesti, kyllähän sitä nyt voi välillä vain toisen mieliksi suostua ja suurimman vaikutuksen teet häneen ehdottamalla itse välillä sellaista jota hän kovin haluaa.

    • Viivi..

      Liiku ylös-alas pomppimisen sijaan eteen-taakse miestä vasten. Siinä saa samalla klitoris ja koko hävyn alue hankausta. Pyydä vielä miestä 'nostamaan' lantiotaa samalla tavalla kuin yskiessä tapahtuu tai kun hän nostaa ylävartaloaan, niin alapää jännittyy juuri oikeaan asentoon. Parhaat orgasmit saan juuri tällä tyylillä.

      • Nauttia

        Olen vanha halunnut nuoria poiikia millä seisoo ja saa pomppia pitkään. Kun saan välillä tulee pissatkin, jos ei pojajalle haittaa niin teen saman päältä suuhunkin. Annan kunnolla nuolla vittuani ja annan pissatkin suuhun kun tulee. Pitää nauttia nuoren pojan paikoista (dildoa pyllyyn) .YM YM


    • Yks tyttöystäväni löysi tuossa asennossa g-pisteensä. Useimmat naiset kai ei tuossa asennossa sitä löydä, mut kaikki naisethan on erilaisia.

      Ei hitsi et oli ihana katsoa sitä nautintoa. Ekalla kerralla hän oli häpeissään kun hoiti vain oman nautintonsa, mutta kun sanoin ettei mikään ole kiihottavampaa kuin nähdä miten toinen nauttii, hän otti asian rennommin.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11233
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2222
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1619
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe