Yhdeksän kuukauden mittainen tahaton selibaatti loppui sitten viime yönä. En jaksanut enää ja petin miestäni. Piste. Mies ei halua seksiä, joten ajauduin moiseen ratkaisuun. Ei ole kyllä yhtään hyvä fiilis moisesta, mutta ihminen se minäkin vain olen.
Selibaatti loppui
3
466
Vastaukset
- seksiä kaikille
Jos selipaatti on johtunut vain miehestä niin ei ole seksi pettämistä enää. Ihminen on seksuaalinen olento eikä ole tarkoitus elää puutteessa. Meillä onneksi vaimo sanoi lapsen jälkeen että nyt hetken joudut tyydyttämään tarpeesi muualla kun hän keskittyy vain vauvaan. Meni joku vuosi ja sitten emäntä ilmoitti että voisi olla kiinnostunut minustakin. Asiasta nyt 5v ja elämä rullaa kivasti.
- niin kävi..
Toivon todellakin, että tilanne meilläkin muuttuisi. Ei ole kivaa tuollainen pettäminenkään.
- jyhtbrvgfed
Suosittelen eroamaan, jos näin ei tapahdu, toivottavasti paskat fiilikset tulevat olemaan vallitseva olotila.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681418
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä401015Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 37627
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573