uusivuosi tullut

Mikä oli juhla lattomerelläpäin..
Pauketta oli meinaan..
Komioita oli..
15175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

hui kamalaa. Kai soitit poliisit kun tännekkin asti kirjoitit.

Äänestä

Kuulemma joku halusi viihdyttää naapureitaan joulun kunniaksi.
Hienoa että ihmiset ampuvat raketteja, ja muutkin pääsevät nauttimaan niistä.
Komia oli..

Äänestä

Seppo täytti 50 vuotta. Ihan hyvä syy vähän paukutella.

Äänestä

Varma tieo....
Megaraketti testasi myyntiin tulevia tuotteita...
Ei sen ihmeelisempää...
Nukkukaa rauhassa..

Äänestä

penii dasdfokaosd

Äänestä
  • dsoakofdsad iinep

    Äänestä

Näköjää idioottilapset ovat päässeet kotihoitoon jouluksi.

Äänestä

Lattamerellä julistettiin lintujen pesimärauha, joulurauha ja muuten vaan rauha kettutyttöjen toimesta.Kyllähän siinä rauhaa olikin kerrakseen kun rätkytettiin pommeja,ohjuspattereita ja raketteja pesimäalueella.Varmasti linnut arvostavat ja tilaisuudessa luovutettiin lintujen pesimärauhan aikaansaamisesta kunniamerkki "rauhaa 2013" jonka on suunnitellut stefan lindfors.

Rauhallista rauhaa vaan rauhalle ja muillekin.

Äänestä
  • Hahahaa just oli uutisissa kun joku porukka meni metsään 200 hengen voimin pitämään kirkkohetkeä,polttamaan nuotiota,mesomaan ja julistivat siinä sitten METSÄN ELÄIMILLE JOULURAUHAN! :D
    Kyllä varmaan oli rauhallista oravilla kun 200 henkilöä messuaa vieressä ja polttaa nuotiota :))))
    Oikein jumalauta tyypillistä helsinkiläisten CITYpellejen touhuja

    Äänestä

Näin kyseisen ilotulituksen ja oli komeita ilotulitteita, täytyykin alkaa suunnittelee megaraketin ostoslistaa että pääsee heti ostamaan kun myynti alkaa.

Äänestä

narsku-sannan cameltoe sai juhlatulituksen, taas yks laps sijoitettu.

Äänestä
  • kuka hän on?

    Äänestä

  • Sdasd kirjoitti:

    kuka hän on?

    Sellaanen tissitö luuranko joka luulee olevansa huippumalli, pelkkä vitunkantoteline ja huano sellanenki viälä.

    Äänestä

  • Soon narsisti kirjoitti:

    Sellaanen tissitö luuranko joka luulee olevansa huippumalli, pelkkä vitunkantoteline ja huano sellanenki viälä.

    Vuoden hajoominen.

    "Vitunkantoteline"

    Äänestä

Hyvää Joulua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmaattex kattelin kirjoitti:

Mikä oli juhla lattomerelläpäin..
Pauketta oli meinaan..
Komioita oli..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu