joskus,jos haluut.
antaudun sulle(n)
......
15283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Älä ihmeess. Mä en tykkää siit.
Hyi helvatana.
HYIIIIII. En huoli. Antaudu vaan muille.
joskus ei oikein riitä... ei kukaan jaksa toista ikuisuuksiin odottaa. omassa tilanteessani olen päättänyt että odotan vielä kaksi viikkoa, jos mitään ei tapahdu niin antaa olla. on niitä muitakin olemassa, turha itkeä jonkun perään, jota ei edes kiinnosta.
itse olen jo alkanut etsimään muuta seuraa, kun toista ei näytä kiinnostavan
En mä oo noin kevytmielinen nainen, ei multa toi aloitus!
Palstan katkera pierupirkko on joulu lomalla ja siksi ekana pilaa kaikki miesten aloitukset.
Haluun!
...... ei mitään salapeliä. Vaan aitoa rakkautta.
Ennemmin kuin "joskus", haluaisin "heti" mutta sopii myös "pian" :) jos olisit J...
No niin antaudu mies elämäsi...
horny hän on Jari, Jani, Jyri tai ehkä jopa Jori tai Jiri. Jamista en sentään tiedä, mutta saattaisihan hän myös olla Joni tai Jimi, Jere, Jare tai Jore. Joneen en sinuna lankeaisi, mutta nehän on toki makuasioita.
Mun J ei ole mikään noista... :)
vai peräti sulle joku Joke?
Hänen nimessään ei välttämättä ole neljää kirjainta. Voi olla enemmän tai vähemmän :) en usko tosin että hän täällä on, toiveajattelua vain.
ei sitten muuta ku tuut tänne..sidon sut tohon sänkyyn..ja sammun päälle..taino, nukahdan..ainiin eipä tää mulle..