Tipe vai Tape - kumpi on kauniimpi?

Ensi viikolla gallupin aiheena: "Mikä on maailman turhin gallup"
4151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se toinen jolla on ne pulun silmät

Äänestä

No, kun toisesta tulee mieleen Arnold Schwartsenegger ja toisesta sammakko niin kumpiko se nyt kauniimpi on.

Äänestä

irene tikkanen

Onko tämä muka julkkisjuoru?

Äänestä
  • Kyllähän ne kynsin hampain yrittää julkisuudessa roikkua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


irene tikkanen kirjoitti:

Ensi viikolla gallupin aiheena: "Mikä on maailman turhin gallup"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu