mestaruutta. Me tiedettiin se jo kauden alusta asti, mutta ehkä se Köpi viimeistään kauden päätyttyä uskoo todellisuuden. Ei poolista vaan ollut tähän.
Kössin pool ei voitakaan
Liverpool-
472
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuulepas nyt, poikanen! Lahen mahtimela ei ole enää puoleen vuoteen ollut Liverpoolin miehiä, vaan nykyisin Kyöstin sydän syykki Manchester Citylle. Tiedetään, syyttäkää ja haukkukaa Kyöstiä gloryhunteriksi, mutta totuus on kuitenkin se, että Kyösti on aina sydämessään tuntenut sympatiaa Cityä kohtaan et sillei hei!
Nyt lisää Grafista tuulensuojaan (no kun Nobelaner oli loppunut, eikä Kyösti jaksanut lähteä kohti isompaa Lidliä) ja Iron Maiden kovemmalle! Burb!
Täällä taas hiiret hyppivät pöydälle, kun kissa on ollut poissa! Pool voittaa takuuvarmasti mestaruuden ja se tulee käymään niin, että Pool seuraa tappituntumassa sarjan johtajia, kunnes kevään Champions Liiga jatkuu. Silloinhan Chelsea, Manu ja mitä näitä on, joutuvat kovaan rääkkiin, kun niiden pitää taistella kahdella rintamalla. Pool sen sijaan saa keskittyä Valioliigaan ja porhaltaa viimeistään huhtikuussa peesistä ohi ja poika palaa Anfieldille parin kymmenen vuoden harharetken jälkeen et sillei hei!
Kyösti tunnustaa, että ei se Kerttu ole todellakaan ainoa rakkaudenkohde maailmassa. Kyösti tuntee sietämätöntä halua naapurin 20-vuotiaaseen blondiin, joka on kropaltaan ja naamaltaan kuin afrodite konsanaan. Kyösti kiihottuu valtavasti kun kuulee naapurin blondin menevän suihkuun. Vielä joku päivä Kyösti menee pienessä täntänissä tytön ovelle ja ehdottaa intiimiä yhdessäoloa. Kyösti tuntee, että tuo nainen on täydellisessä kauneudessaan kelvollinen siittämään Kyöstille jälkeläisen. Olkoon se sitten lehtolapsi tai hetken hurman tulos.
Kyösti myöntää, että ajatus seksistä blondin kanssa kiihottaa Kerttua enemmän.
Ja tämä blondi on siis Robinhon pikkuveli.