Voi kun tietäisit ja ehkä jolllain tavalla aistitkin kuinka kovasti sinua ikävöin. Siitä on liian pitkä aika kun viimeksi sinut näin. Olet ollut koko tämän ajan mielessäni, vain sinä ei kukaan muu. Kai se jostain kertoo?
Tämä viesti naiselta miehelle.
Tämä viesti naiselta miehelle.
Vastaukset 7
Vanhimmat
se kertoo minulle semmoisen asian, ikävä painaa varmasti monen rintaa niin kuin itsesikin. mutta sen kanssa kun on tultava toimeen, jos mahdollisuus on joskus korjata asiat. sen tekee heti eikä vuoden päästä. siinä sen asian helppous, sinulla on pahamieli ja olet ulkona missä mennään. syy on piittamattomuus oikeassa elämässä.
sivusta on niin helppo tuomita.
Ei ole enää mahdollista mitään korjata, vahingot ovat jo liian suuria. Tilanne on annettu universmiin hoidettavaksi. Paha mieli pysyy mukanamme :)
voihan se olla sivusta helppoa tuomita, mutta kuka tuomitsee ja ketä? oisko jokainen omansa saanut. tämä on netti mitä te otatte liian vakavissaan? jos se elämä risoo nii oikee elämä on niille asioille! haloo KAIKUUKO?
Juuri noin . Nää elää toisen elämää . Eivät huomaa omia vikoja.
no jos oot Se niin aistin kyllä sun eleet kertoi kaiken vaikka et uskalla sitä kertoa ymmärrän kyllä...ens vuonna sit:)
Sä olit vaara liian suuri kiertää
ja liian houkuttava ohittaa
En tiennyt kuinka kaikki voisikaan niin palaa, polttaa
En pidä kiinni, en työnnä sua pois..