Ryhdistäydy naikkonen

käyttää hyväksi, kyllä kuulin asiasta, etkä sä ole sellainen, ethän?
11177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Mitkä himputista teinipojat...en tunne kuin muutaman ja ne ei mua käytä hyväksi, mitä sää höpäjät...

Äänestä

voi hirvitys ! No, ei tosiaankaan ollut mulle tämä aloitus : D)))
Toivon, että tuo on vain paha juoru hänestä.

Äänestä

Ehkä ne on sen omia lapsia ja joku luulee niitä poikaystäviksi? Ääliöitä on moneen lähtöön.

Äänestä

juu. ääliöitä on...kolme heti tuos yläpuolella

Äänestä

Korvikepanoja...kun ei hyvää saa, niin tyydytään huonoon?

Äänestä
  • Matka sisimpään täytyy tehdä jotta voi olla balanssissa itsensä kanssa tietää mikä on se oma juttu mutta irtosuhteissa on se vaara että hajottaa vaan itseänsä lisää kun osoittautuu ettei ne lirkuttelut ollutkaan mitään totta. Silloin kun on elänyt elämää eteenpäin huomaa kyllä teinipoikien metkut mitä he ovat vailla. Aika eksyssissä ihmisen täytyy olla.

    Äänestä

No mitä sitten? Eihän se sun kampe ole.

Äänestä
  • Ei ole mutta kyse on ihmisen kunnioituksesta ihmisen ei muusta. Vai oman pahan tilanteen hetkittäisestä "pakenemisesta" joka ei pitkällä tähtäimellä toimi vaan pitää löytää onkelmien alkulähde. Tällä tarkoitan niitä teinipoikia en sitää naista.. tosin taitaa olla oman tasonen seuralainen :)

    Äänestä

  • näinhän se menee kirjoitti:

    Ei ole mutta kyse on ihmisen kunnioituksesta ihmisen ei muusta. Vai oman pahan tilanteen hetkittäisestä "pakenemisesta" joka ei pitkällä tähtäimellä toimi vaan pitää löytää onkelmien alkulähde. Tällä tarkoitan niitä teinipoikia en sitää naista.. tosin taitaa olla oman tasonen seuralainen :)

    Jos tuo on totta mitä alussa kerroit, saat heittää hyvästit naisellesi. Kaikella kunnioituksella.

    Äänestä

luut, lihakset, jänteet, nivelet yhteistominnassa jotakuinkin, ainoastaan oma jälkikasvu , jos voi sanoa edes, hyväkskäyttää yhtä sun toista vanhempaa

Äänestä

Minä naisena ainakin pidän sopivan ikäisistä, ei teineistä.Plussaa on että on hyvä kroppainen ja näköinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teinipojatkin kirjoitti:

käyttää hyväksi, kyllä kuulin asiasta, etkä sä ole sellainen, ethän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu