Olemme poikaystäväni kanssa tässä miettineet että mikä on paras asento alkuun. Ja koska emme paljon seksiä ole harrastaneet niin nämä nimet eivät hirveästi auta, eli jos joku tietää jotain hyviä kuvia, tai osaa selittää hyvin niin vaikka ihan perus asennot joissa tuntuu hyvälle ja kiihottuu oikein kunnolla olis kiva saada "tietoa". Ja saa myös ilomielin kertoa hyvistä asennoista, tekee niin mieli!
Aloitus, ehdotuksia&kuvia?
5
1124
Vastaukset
- niinpäniin-
Sitähän vaihdellaan asentoja pitkin panoa. Ei oo mitään yhtä asentoa.
Kyllähän sitä nettipornoa löytyy. Tynnyrissäkö sitä on eletty? - jelluna1
Itse menetin neitsyyteni lähetyssaarnaajassa.
- kuvia?
Tässä sinulle muutamia kuvin ja selityksin
http://booloo.com/video/01717a1cd250fd9c5fbc22ac73b812b5.html?fid=Erotic - nimi erkki
Minun neuvoni on aloittaa kumppaniin ja seksiin tutustuminen asennoilla joissa olette vartalot vastakkain ja näette toistenne kasvot. Käytännössä tällaisia asentoja on kaksi. Ensimmäinen on perinteinen lähetyssaarnaaja-asento, jossa nainen levittää jalkoja jonkin verran, että naisen päälle tuleva mies voi työntää kullinsa naisen pimppiin. Toinen asento tapahtuu niin, että nainen makaa miehen päällä ja levittää jalkoja sen verran että yhdyntä onnistuu. Kummassakin asennossa ylävartalot ovat vastakkain, niinpä yläpuolella olevan täytyy kannatella käsillään itseään jonkin verran ettei koko paino ole alla olevan päällä. Varsinkin iso mies voisi aiheuttaa koko painollaan naiselle tukahduttavan tunteen.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi455543Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3005365Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä724587Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692465Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y12058Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt491905Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu311858Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva161822Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont261800Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi811735