Kysymys asennoista. Olen deittaillut naista joka on todella lihava. Hänellä painoa ja kokoa noin 200kg. Onko täällä kenelläkään kokemusta seksistä ja asennoista lihavan naisen kanssa? Itse olen normaalivartaloinen mies ja "se" kookas. Vilpittömästi kysyn ensikertalaisena tällä foorumilla joten olisi kiva jos saisin asiallisia vastauksia kysymykseeni. Uudenvuoden lahjaa kyseessä oleva nainen vihjailujensa perusteella minulta odottaa. Hyvää tulevaa vuotta 2014 teille kaikille.
Lihavan kanssa
21
2753
Vastaukset
Asennot ovat yksilöllisiä. Kyllä te teille sopivat asennot keksitte. Turha jännittäminen pois ja leikkimieltä peliin. Hyvin se sitten sujuu. Hyvää ja nautinnollista uuttavuotta sinulle ja kumppanillesi :)
- Otappa siitä
häpykummun yläpuolelta vatsanahka hampaisiin ja työnnät napaanpäin tulee nautinnon reikä kohdalleen ja eikun takuttamaan
- miäs
En mä ainakaan hampaita ole tarvinnu lihavan naisen kanssa tossa jutussa mut tyylinsä tietty kullakin. Jos on noin iso nainen ni tyynyjä vaan pepun alle. Sivuttain. Takaapäin. 69. Kyl se siitä ja kivaa on.
- jtm hnr bgevfc
Oisko kuitenkin trolli...? 200-kiloiset on aika harvassa... No, itse olen harrastanut seksiä n.100-kiloisen isomahaisen naisen kanssa, ja ehkä toimivin asento tällaselle normimunaselle (17cm) oli nainen pöydällä selällään ja mä seisoallaan edessä.
- PKS1
Ei välttämättä ollu trolli. Mä tiedän itekkin muutamia 200kiloisia emäntiä...
- EMÄNTÄ
PKS1 kirjoitti:
Ei välttämättä ollu trolli. Mä tiedän itekkin muutamia 200kiloisia emäntiä...
Joo o. On meitä isokokoisia "emäntiä" kyllä. Mistäpäin PKS1 olet ja miten saisin sinuun yhteyden?
- m24v
EMÄNTÄ kirjoitti:
Joo o. On meitä isokokoisia "emäntiä" kyllä. Mistäpäin PKS1 olet ja miten saisin sinuun yhteyden?
Oisitko sä niinkö miestä vailla?
- qwertghj
olen 100 kiloinen, eikä minulla ole isoa mahaa. ainakaan niin isoa, että olisi mitenkään tiellä seksin aikana. ja olen 167 cm pitkäkin vain. ihmisten on vaikea arvioida toisen kokoa, monesti 150 kiloista puhutaan 100 kiloiseksi. ja taas jotkut kuvittelevat jo 100kiloisen painavan sen 200 kiloa.
- kamalaa vai kiva
Mikä pöytä tollasen virtahevon lykkimisen kestää? Hygieniasta kannattaa huolehtia. Lihavien pepun pyyhkiminenkin jää usein puolitiehen kun ne ei yllä. Haiseekin helposti kun hikeä jää poimuihin nahan alle.
- EMÄNTÄ
Hygieniasta pitää huolehtia kyllä myös teidän miespuolistenkin. Kiitos.
- dimote
Paneppa takaa päin, eli pyydä/aseta naises sänkyn reunalle(vahva sellainen) kontalleen ja siitä alat vain seisaaltaan lykkimään niin johan tekee gutaa.
- entetnen
Ei kyl oo kovin hyvä asento lihavan kans, ainakaan, jos on pieni penis....
- kiva vai kamala
Minäkin kannatan takaa panoa, voit samalla tarkistaa onko ulottunut pyyhkimään kakat... Minun tekee kyllä pahaa. Mutta kuka nyt mistäkin tykkää. Jotenkin näyttää siltä että et hänestä ole ihmisenä kiinostunut vaan kokemuksesta panna lihavaa retostelet täällä?
- parhaiten
onnistuu kahareisin jalkojen väliin ja siitä tikkaamaan.
on kokemusta ja upeeta on! ja kaikenlaiset asennot kyllä onnistuu, mielikuvitus vaan rajana :) mikään ei ole niin kaunista ja haluttavaa kuin upea oikein isokokoinen nainen.
- lover1
samaa mieltä ssbbwlover76 kanssa. pehmeen lämmintä oikeeta naista. se on siinnä!
- boomboom
lover1 kirjoitti:
samaa mieltä ssbbwlover76 kanssa. pehmeen lämmintä oikeeta naista. se on siinnä!
Kiva lukea näitä juttuja. Vaikka itse en nyt ole mikään 200 kiloinen,mutta rinnat aika ylväät, kivasti keikkuu kun miestä painaa kunnolla :P
- OlenÄllö
Takaatapäin menee syvemmälle, kunhan pyllyä ei ole liikaa tiellä. Jos ei mitenkään yltä, naisen jalat levälleen ja ylös, siitä onkin suora pääsy itse asiaan. Ei kannata pelätä mahoja sun muita. Lähetyssaarnaajassa vähän niinkuin hötkyy rytmikkäästi naisen mahan liikkeiden mukana. Kuulostipa ällöltä. Alan laihduttamaa. Missä sipsit?
- syyskisuli71
onnistuu,vaik mulla 50 kg ylipainoo,ihan selinmakuulla.jalat vaan ylös ja koukkuun,ei haittaa massu mittään.
- jepa3
Yksi tyttöystävistäni oli seurusteluaikoinamme aika tuhdissa kunnossa mutta oikeastaan kaikki asennot onnistuivat ilman suurempia vaikeuksia. "Ratsastusasentokin" sujui hyvin jos kesto ei ollut kovin pitkä. Suuria pehmeitä rintoja oli myös nautinnollista velloa ja hyväillä. Hänen kanssaan sain parasta seksiä.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju524357S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam1114179Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu414090Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko653937- 853374
Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta673259IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1523231Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �171592- 451531
Jos sulla ei olis ollut tunteita
Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?1291130