Laita kollit kisaamaan

Sain loistoidean. Sulla kun ystäväiseni, nainen, on kymmenittäin roikkuvia kassinkantajia perässäsi, voit laittaa heidät kisaamaan romurallin säännöillä. Lajin nimi on puolen kilometrin takaa-ajo ilman housuja. Viet sitten voittajan mitalikahville, ja ties vaikka alttarille vie tuo vahvin mies. :) Hyvää uuttavuotta. Olet kaunis, mutta onneton.
18226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Mutta heräsi uteliaisuus miten tämä onneton puoleni mussa ilmenee?

Äänestä
  • On enpä yhtäkään irlssä huomannut roikkuvan. Mut kiitti hyvästä vinkistä :D määrittele minun onnellisuuteni?

    Äänestä

  • se on katseessasi ja ryhdissä. Saatan olla väärässä, mutta menneisyydessä on jotain mitä et ole voinut karistaa pois. Toivon sulle parempaa.

    Äänestä

  • brutaalin idean isä kirjoitti:

    se on katseessasi ja ryhdissä. Saatan olla väärässä, mutta menneisyydessä on jotain mitä et ole voinut karistaa pois. Toivon sulle parempaa.

    Osuit oikeaan. Menneisyydessäni on mies yli 30 v. Mies samassa kuussa siis samassa
    Kuussa syntynyt ja..mies jota en ole voinut unohtaa. Jotkut ovat luulleet muuta ikävä kyllä. Olen kertonut tunteeni hänelle irl. Mutta tiedän en halua rikkoa hänen onneaan ja mikä helpottavinta se tekee peräti minut onnelliseksi kun tietää hänen olevan onnellinen. On siellä miljoona muuta siis menneisyydessäni perheväkivalta, raiskaus, exän "kiusanteko" kaikki saman ihmisen siis
    Exän käsialaa, ns. Pelimiehen "uhriksi" jputuminen. Mutta ainakin olen oppinut
    tunnistamaan läpi pahan ihmisen tai ainakin pahansuopaisen Yhen lutkan olen ainakin Joten jos joku kysyy ikääni niin olen 29. Henkisesti paljon kehittyneempi kuin ikäiseni miehet ja älliä löytyy..

    Äänestä

tää ei ollu ainakaan mulle.....ei tarvii takaa-ajoja järjestää kun kukaan ei perään lähtis juoksemaan :D

Äänestä
  • Ei mullekaan. Ne juoksis karkuun ennemmin :D

    Äänestä

Minulla on ongelmana löytää itseäni kiinnostavia miehiä. Niitä on harvassa. Exäni tietävät sen, että ovat valikoituneet tarkkaan. Kuullostaa omahyväiseltä, mutta miehiä todella on tarjolla. Mutta se ei tee elämääni onnelliseksi, koska minulta edelleen puuttuu se rakkain ihminen. Kiinnostavuus ei tarkoita ulkonäköä, ei mitään materiaan liittyvää. Se on persoona, joka kolahtaa tai sitten ei.

Äänestä
  • naisia riittäis ja ihailua,mut vain yks nainen on kolahtanut,jo 8
    vuoden ajan...

    Äänestä

  • mullakin kirjoitti:

    naisia riittäis ja ihailua,mut vain yks nainen on kolahtanut,jo 8
    vuoden ajan...

    mulla jo 10 vuotta...tapasin hänet J-miehen työni yhteydessä maliskuussa 2004

    Äänestä

  • Muitaenhalua(n) kirjoitti:

    mulla jo 10 vuotta...tapasin hänet J-miehen työni yhteydessä maliskuussa 2004

    Oletko s-hoitaja? : )

    Äänestä

Uuden ajan romurallia. Vanha romu muka villitsee. Älä viitsi.

Äänestä

se kenet haluaisin. Sä päihität kaikki toiset kassinkantajat tosta vaan! Mutta et taida kuitenkaan minua haluta...?

Äänestä

Heh heh hee ;D

Äänestä

Kyinen pelto on jo kynnetty. Kaikki kynnelle kykenevät eivät kykene keräämään kuolleita kyitä kyliltä.

Äänestä
  • voi veljet,mikä riimitys

    Äänestä

  • ;D olipa taas.. kirjoitti:

    voi veljet,mikä riimitys

    Vähälumisen talven vähä-älyinen välähdys....aurinkoyllätys ;D

    Äänestä

  • naamas teet kirjoitti:

    Vähälumisen talven vähä-älyinen välähdys....aurinkoyllätys ;D

    huomannut sun välähdykset ;D

    Äänestä

Mut saako valita ketkä osallistuuu. En halua kyllä heitä kaikkia nähdäkään ilman housuja ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ideaa? kirjoitti:

Sain loistoidean. Sulla kun ystäväiseni, nainen, on kymmenittäin roikkuvia kassinkantajia perässäsi, voit laittaa heidät kisaamaan romurallin säännöillä. Lajin nimi on puolen kilometrin takaa-ajo ilman housuja. Viet sitten voittajan mitalikahville, ja ties vaikka alttarille vie tuo vahvin mies. :) Hyvää uuttavuotta. Olet kaunis, mutta onneton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu