Itämeren pohjassa onkin täysin luonnollinen juttu

http://www.youtube.com/watch?v=Krb6Du29HPc

Eipä tarvitse enää epäillä.
3163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No mutta tuohan on vain teoria!! kyl mun ny tarttee vieläkin epäillä.

Äänestä

skepoille kelpaa surkeista tutkimuksista ja huonoista heitoista lähtien kaikki luonnolliset selitykset ja he nielevät ne mukisematta aina ilman lähdekritiikkiä ja vertaisarviointeja.

Äänestä
  • Huutokauppaan sitten siitä ja het... hakkua ja maskia huutamaan, joilla on uhvoo
    koputeltu ja pällistelty...Passaa sitten henkseleitä paukutellen rehvastella skepoille
    työkaluillaan...........http://www.oceanexplorer.se/


    Mutta ihan OIKEASTI - kyllä se on kumma kohde tuo itämeren kummajainen kun
    ei vieläkään tiedetä mitä se edustaa vaikka näytteitäkin on otettu ja tutkittu?
    Ja objektejahan on useampi - jos ne olisi esim. sotien aikaisia varustuksia niin
    kyllä niistä olisi löytynyt metallikorvakkeita ja muita materiaalisia tuntomerkkejä?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


case closed kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=Krb6Du29HPc

Eipä tarvitse enää epäillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu