Persekarvoissani roikkuu Paskakikkareita...

mistä johtuu..?
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sheivaa perseesi ja lopeta kitinä.

Äänestä

...ja korvistasi valuu kusta!

Äänestä

Johtuu siitä, että olet persu. Persuilla aina perceessä sattumia ja rekkamiehen pillereitä.

Äänestä
  • Jos olisit demari, niin perceessäsi olisi pukamia. Roikkuvia mätää tihkuvia suonikasvaimia. Ne tulee kun istuu paljon, haukkuu muita ja itse ei tee mitään. Tai siis kerää kunnian muiden tekemästä työstä tai lahjoittaa muiden rahoja.

    Sellaisia on demarit

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Johtaja TERV0 kirjoitti:

mistä johtuu..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu