ties kuinka kauan niin voin luvata, että pakit sitten saat ihan varmasti. Ja se on sulle aivan oikein.
Jos aiot odotuttaa vielä
niin teen
19383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Oliko miehelle vai naiselle?
Tumma vai vaalea?
Mikä lääni?
Ei seiso :( Sorgen
Et sä anna.
se on ky vakavaa jos ei ota eteen
ja aivan varmasti, saat sellaiset haukunnat niskaan, ettei kukaan ole vielä multa sellaista löylytystä saanut.
kenelle sä puhut
painu vittuun kusipää
Mä oon tehnyt sun eteen jo kaikkeni. Et edes vastaa aina viesteihini.
Vastaa siihen fb-pyyntööni, please. Tai jotain. Ja niin, kannattaa käyttää omaa nimeä,
en tykkää vihjailusta.
aikoo tiätenkin, hän kai prassailee jonon pituudella ;P
jaa niin eli minun pitää suksia vittuun? ja antaa sinun olla, selvä niinkuin tahdot. minä en juokse mihinkään. ja pakit saan no tuu antamaan nii saan asetettua työkaluni siihen ja jatkaa vaikka rikkinäisenä elämääni.
Pääsen eroon siitä mitä en koskaan halunnut edes ;o).
miksi sitten täällä vielä kirjoittelet?
Kaikki pakit tänne. Monta on jo tullut!
jos itestä ei oo muuhu ku nimettömiin uhkauksiin.
no niin jollekin tulee nyt hyvä mieli tästä. on se hyvä että se on helppoa. olen nyt ainakin ymmärtänyt asian. et tahdo olla tekemisissä en jaksa pohtia oma on elämämme minä laitoin omaani säpinää ja jos se nyt loppuu se säpinä niin ei todellakaan ei tule loppumaan pystyn jatkamaan elämääni kunhan saan henkilöltä ihan itseltään tämän kasvotusten kuulla et suksi vittuun niin asia on sillä selvää
jos te luulette e joku tulee tommosen perusteella oven taa niin pahasti on netti vääristäny ajatukset. huh huh.
mjooh mitä tääl omia asioita vatvoo ei noist tiiä mikä viesti
on kenellekki :) :/
Ai että odotat oikein pitkään ja hartaasti, jotta lopulta useiden vuosien jälkeen voit antaa pakit? No, jokainenhan järjestää omat ilonsa.