Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

VAPAA NAINEN

Tässä sinkku Susa haluaa panna koko päivän peppuun ota yhteyttä minun number pyydät niin saat
8787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

anna numerosi.

Äänestä

Halu peppua

Äänestä

Halu peppua

Äänestä

Annatko numerosi,jos annan sposti osoitteen? Millä suunnalla olet?

Äänestä

panetko dildolla? haluun isoa

Äänestä

Moi missä suunnalla olet

Äänestä

Kannattaako mitata painamalla kiinni häpyluuhun munan päältä, vai vain koskettaa häpykukkulaa? Minusta häpykukkulaan kiinni painaminen päältä on paras, koska tieteelliset tutkimuksen peniksen koosta on tehty niin, ja se ON käytettävää pituutta, koska tarvittaessa se painuu sisään se häpykukkulan iho. Minusta on käsittämätöntä että aihe, että onko se käytettävää pituutta on kiistanalainen, koska jo mittausprosessissa se osoittautuu käytettäväksi pituudeksi.

Kertokaa kantanne näihin kysymyksiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkku Susa kirjoitti:

Tässä sinkku Susa haluaa panna koko päivän peppuun ota yhteyttä minun number pyydät niin saat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu