Oon ny 13 vuotta. Oon fyysiesti paljon kehittyneempi kuin muut ikäiseni ja olen pannut merkille että kaikki nykyajan yläasteelaiset on semmosia 155cm pitkiä piipittäviä jonneja, joilla ei oo äänenmurrosta tullu. Olin tuossa yks päivä uimahallin suihkussa ja minua vitutti kun ne pojat kyyläsi minun jalkoväliä koko ajan. Kysyin niiltä että "ootteko homoja, kun kyttäätte?" Sitten ne alko nauraa räkättää ihan hulluna ja haukkumaan minua metrinakiksi ja hk:n-siniseksi-kyrväksi. Koko ylä-aste on jo kuullu niitten jutut, mutta olen huomannut vanhempien tyttöjen kiinnostuneen minusta. Olenhan paljon leviä harteisempi ja pitempi kuin nuo 14-15v räkänokat, joiden vaatetus tyyli on semmone "gangsta".
Vanhemmat pojat kiusaa, koska mulla on isompi vehje
Hk-lenkki
7171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Öhöm, tuohon ei oikein tiedä mitä vastaisi. Et ilmeisesti ole kiinnostunut tytöistä jos oikein ymmärsin? Tarkenna mikä sinua harmittaa niin vois ehkä neuvoa lisää :)
uuuuuuuuuh mäki kiinnostuin:). Oletko ilmeisesti homo?
Se ei vissiin oo homo, urpo ^^^
Mä oon ihan helvetin homo. ku ne oli haukkunu mun pippeliä nii ne vaan polvistu ja alko lutkuttaan sitä. tuli kesä mieleen isin luota
Trolli
Vedä niitä jonneja turpaan
Niinpä