Onko Janakkalan levarilla toimintaa näin talvisin?
Janakkalan levari
21
2451
Vastaukset
- Kirtistelijä
Hiljaista on ,mutta aulangon puistometsän tornikahvilan pysäköintialueella iltaisin on ollut muutamia autoja parkissa ja niissä täys toiminta sisällä ,tämä tietysti ihanne paikka sellaisille jotka autossa haluavat puuhastella kylman maaston sijaan.
- jall1
Sunnuntaina Janakkalassa oli joku päivystämässä parkkipaikalla. Sen verran epäsiistiltä näytti, ettei tarvinnut lähempää tuttavuutta tehdä.
- Kirtistelijä
Eilen sain tuolla puisometsä p-alueella mahtavan suuhoidon mukavan näköiseltä poitsulta.
- lotta poika
oliskohan siel mahdollista saada myös peppua ja antaa peppuun?
- tirkistelijä....
Kesällä on firveesti.
http://www.myvidster.com/video/9801707/GayTube_Presents_Spy_Cam_In_The_Bushes - Kiimainen mies
Minäkin sain p-alueella asuntoautossa hyvää suuhoitoa ja muutakin toimintaa lämpösessä vaunussa. Oli useampi hyväkroppainen hyvinvarustettu mies kimpassa kyllä näin talvellakin tekee namia miesten kesken kunnolla nautiskella.
- Nikotar
Vieläkö siellä käy sellainen vanhempi mies joka aina kesäaikaan pitää sellaista lierihattua ,hänen kanssaan tuli siellä metsässä nuorempana paljon touhuttua .Kaverilla aivan mahtavankokoinen k ulli ja meinas aina leukaperät revetä kun rupesin sitä suuhun ottamaan.
- Kiimajäbä
Tulkaa turenkii imee 19cm kalua
- Kutunainen salkija
Pani mua siellä perjantaina ,itse nojasin puuta vasten ja kaveri työnteli oikein mukavasti pohjaan saakka sitä mahtavaa vehjettään.
- Orkkunalle
Kutunainen salkija kirjoitti:
Pani mua siellä perjantaina ,itse nojasin puuta vasten ja kaveri työnteli oikein mukavasti pohjaan saakka sitä mahtavaa vehjettään.
Sain kans siltä ihanat panot
- Orkkunalle
Haluaisin uudestaan lierihattumiestä käyköhän se vielä siellä?
- Anonyymi
Kutunainen salkija kirjoitti:
Pani mua siellä perjantaina ,itse nojasin puuta vasten ja kaveri työnteli oikein mukavasti pohjaan saakka sitä mahtavaa vehjettään.
Mua se pani sen autossa ,oli talvi ja kylmä ilma niin mentiin se autoon
- Innoissaan
Hei, olenkin etsinyt piiiitkään hämeenlinnasta anonyymia runkkailu/imuttelu seuraa eikä ole koskaan käynyt tuuri levarille.. Minä päivänä ja monen aikoihin kannattaa aulangolle mennä? :P ilmoitelkaa jos olette itse joku päivä siellä, mieluusti voisin yksi puolisesti imeä myös :P kiitos ;P
- Kirtistelijä
Tänään klo 16:30 jälkeen
- Odottelemme sinua jo
Tule tänne vaan !
http://www.xvideos.com/video6225212/anxious_frats_cruising_the_woods_spycam_ - Lotta poika
olisko aulankolla joku joka nais mun peppua?
- Kirtistelijä
Pukeudutko asuihin?
joo kyllä käytän pikkuhousuja, tissiliivejä ja sukksnauha
liivejä tai sitte vaan sukkahousuja. ovat nyttekin päällä.- lotta poika
kirjaudu voidaan kirjotella yksityis viestejä. olen lottalutka.
- EsaHml
Kyllä mullekin kelpais vakkari kaveri runkkailuun ja muuhun...
42v ukm, ei mikään kukkakeppi...
[email protected]
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html394178Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2424012Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1353128Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat163011Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis652994Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos732706Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien982453Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1202075- 451975
- 241770