Oletko jo oppinut sisäsiistiksi?
Sinä 7 vuotta nuorempi
vähän epäilen
17236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mitä tarkoitat?
Kaikin puolin mut ei tod kuulu sulle...
Suukin sietäisi pestä saippualla. Helkkarin kuseksija, vaikka naurattaahan se myös.
aha mä muuten tiedän mihin tää aloittajan vittuilu liittyy. Kaivatko sä vielä duunipaikan vessassa paskaa pöntöstä naisten vessassa. Se ei ollut kukaan muu kun sinä.
Jjjjjummalauta, sitä ollaan taas kuunneltu salaa!
Olen kaivanut paskaa pöntöstä koska muista ei siihen ole ollut. Mutta se sontija en ole ollut minä, vaan joku aivan toinen. Sisso.
Eikä ollu vttuilua vaan ihan asiallinen kysymys.
sisäsiisti? Kerropas vähän tarkemmin mitä sit tarkoitat?
Kunhan kysyin kun siltä kaikkea soopaa pukkaa tulemaan ulos mitä ihmeellisimmistä paikoista. En viitsis alkaa opettamaan sisäsiistiksi.
minkähänlaisia eritteitä tarkoitat, sellaisia mitä tulee emättimestä ilmeisesti eli kuukautisverta, virtsaa, valkovuotoa vai peräsuolesta kuten ulosteita eri muodossa?
Onko jollekin käynyt vahinko jossakin esim. töissä . Kun kerran oot noin kova jätkä niin sanohan loppuun asti mitä tarkoitat vai menikö pupu pöksyyn. Näitä sun vihjaisuja olen täältä tästä asiasta ennenkin lukenut.
Puhu nyt jos on sulla munaa puhua mikä mieltä painaa.
Emättimestä EI tule virtsaa! Se olkoon opetuksena sinullekin. Virtsa tulee emättimen etupuolella olevasta pikkuisesta reiästä nimeltä virtsaputken suu. :) terv. sairaanhoitaja
vastaa kysymykseen ap.
Jep, tänään oli lenkillä rakko niin täynnä, että meinas tulla housuun. Ihan hölskyi jokaisen askeleen kohdalla, mutta onneks ehin vessaan :)
Kysymyksen asettelu oli kohdennettu miehelle, anteeksi ettei se tullut alkuperäisessä viestissä esille.
Hän on hieman erikoinen. Tässä tapauksessa käsiteltiin metaforaa kun kysyin onko oppinut sisäsiistiksi. En ole tottunut opettamaan moista käytöstä.
älä jauha enää paskaa, kyllä mä tiedän tasan tarkkaan mitä vittuilusi tarkoitti.
Laita lasku perään ja mä sydämestäni toivon etten näe enkä kuule susta enää koskaan.
Hän tässä jauhaa pskaa ja sitä yritin selvittää, että voisiko ehkä mahdollisesti olla mahdollista että hän pystyisi olemaan sisäsiisti sillä saralla. Koska pikkupoikia kuritetaan aina vitsan kanssa. Nääs silleen. Sen verran on metsää että koivuvitsas odottaa kuritettavaa jolle voi.. käydä vahinko.
Nyt asia on käsitelty, laita pankki lähettämään sen tuolin lasku niin korvaan sen sitten, laita viitenumero tai laitetaanko free text kenttään että expomo/kuukautisverinen työtuoli. Niin tosi monta kertaa olet täällä asiasta huolissas kirjoitellut ja jopa hävennyt. Anteeksi.
Sen maksun jälkeen älä koskaan äläkä missään tapauksessa ota millään tavalla muhun enää yhteyttä.
...ja vastaus kaysymykseesi, en ilmeisesti ole sisäsiisti sitten. Toivottavasti tämä riittää.
Miespuolinen(ko?)
Ei ehkä ollut sinulle kohdennettu. Mut pahoitteluni joka tapauksessa.
Sellanen peto oon sanoit. Puren kaikkia, sanoin ja jätän ukot, sanoi asiansa torilla.